Wpis z mikrobloga

Mirki, znalazłem info, że można sobie przywołać takiego NPC jak "Rycerz Lautrek z Carim" w Głębinach.

Sprawdzam kto to - powinien być w parafii nieumarłych w celi. Szybka rozkmina - byłem tam przed walką z gargulcami i nic tam nie było, więc olałem. Wracam szmat drogi tam z powrotem - patrzę, a nadal go nie ma. Szukam info w google czemu go nie ma - powinien być w Firelink Shrine (naprzeciwko NPC od estusa uwięzionej w celi).

Nie ma go ani w celi...

#darksouls
Atexor - Mirki, znalazłem info, że można sobie przywołać takiego NPC jak "Rycerz Laut...

źródło: comment_lO1l0c7v5JntCip7YIPjfnaqpM19RKp1.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
@Atexor: mechanikę przyswoiłem po kilkudziesięciu godzinach gry, metodą przypadkowości. Wcisnąłem raz Tab przez przypadek i zobaczyłem że postać paruje, zacząłem to próbować na przeciwnikach itp. tak samo kopnięcie. No i wpiernicz od czerwonych upiorów mnie motywował, żeby iść dalej, rozwijać się. Musisz dostać #!$%@? żeby się wzmocnić.

Najpierw przeszedłem normalnie grę, dupowatą postacią, później trochę lepszą, już ukierunkowaną pod konkretny build. Później kolejne postacie były pod różne czelendże, buildy, inne rozwinięcia
  • Odpowiedz