Wpis z mikrobloga

#chiny #studia #akademik ##!$%@?

Wchodząc po raz pierwszy w progi mojego nowego miejsca egzystencji przed najniższe kilka miesięcy, wiedziałam że nie należy oczekiwać zbyt wiele. ALE ... Takich warunków nawet w Polsce jeszcze nie widziałam, może nie powinnam porównywać Polski do Chin ale mimo wszystko jest to akademik dla obcokrajowców w
którym standardy są odrobinę wyższe niż w akademiku typowego chińczyka. Zdjęcia mówią same za siebie.
Mrspsychobunny - #chiny #studia #akademik ##!$%@?

Wchodząc po raz pierwszy w progi m...

źródło: comment_i1UzZA4CNClz8hFY2ZY7STODqxoEhs83.jpg

Pobierz
  • 26
@TakiZeMnieSmieszek to normalne że się nie płaci, jak Erasmusy przyjeżdżają do Polski to raczej akademik też mają za darmo. Największy wydatek to bilet lotniczy i kaucję do zapłacenia tu na miejscu. Internet trzeba opłacić. Na początek płaci się 200 ¥ za energię, którą podgrzewanie wody i klima zjada jak Cygan gruz. Jak skończą się wykupione jednostki to nie masz czym grzać wodę i pokój więc trzeba iść dopłacić.
Współczuję jeżeli ktoś jest
@patrickwro najfajniejsze jest to że dziura z odpływem nie znajduje się w najniższym punkcie podłogi przez co woda leje się wszędzie naokoło dziury a nie do niej. W Grecji też spotkałam się z takimi prysznicami, myjesz siebie a przy okazji cała podłogę