Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi #!$%@? jak to się utrzymuje na rynku?
Społem LUX, polska (bardziej regionalna) sieć sklepów, której 99% pracownic zatrzymało się na PRLu. Wszystkie towary są 50-100% droższe, niż w innych sklepach. Oni utrzymują z emerytów, którzy tam zostawiają kasę z sentymentu czy ki #!$%@??
#lubelskie #zamosc #przemyslenia
Jestem_Tutaj - Powiedzcie mi #!$%@? jak to się utrzymuje na rynku?
Społem LUX, polsk...

źródło: comment_ZT1FkjfVj8oWQxjWR9M2XIwJYUROEzh3.jpg

Pobierz
  • 54
@Jestem_Tutaj: ja lubię Społem. W moim mieście jest sklep na każdym osiedlu, czyli zawsze blisko. Ceny są podobne jak w biedrach, no może na niektórych produktach o 10-20gr drożej ale to tylko w przypadku "wyprodukowano dla biedronka". Sprzedawczynie zawsze są miłe i rozmowne, mięso świeże a nie pakowane w foliopaki i leżące tygodniami, zawsze jest czysto i mają fajną promocję z kartą stałego klienta społem.

U mnie teraz nazywa się to
@Jestem_Tutaj: Nie ma cen przy towarach, więc dopiero jak zapłacisz to wiesz ile kosztowało. Stare babcie do innego sklepu nie pójdą bo do tego chodziły całe życie a w innych "oszukujo".
@Jestem_Tutaj: Już ktoś wyżej to napisał, największe znaczenie ma lokalizacja. Kiedyś jak powstawały blokowiska od razu był budowany sklep Społem lub GS. Aktualnie sieci handlowe biją się o lokalizację po tych tworach, jakie tam są obroty to się w głowie nie mieści. Jeszcze nie tak dawno temu pracowałam w remodelingu sklepów spożywczych, nie od dziś wiadomo że półka jest niemym sprzedawcą a dobrze ułożona czyni cuda, podczas wizyty w jednym ze
@Jestem_Tutaj: z tymi cenami +100% to przesadziłeś. Nie porównuj cen ze społęm do cen produktów marek własnych z dyskontów bo to bezcelowe. Porównuj do produktów "markowych:" z innych marketów czy convinient shopów. Wcale tak tragicznie cenowo nie wypadają.