Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Potrzebuje pomocy bo chyba grozi mi #!$%@?. Sprawa wyglada tak ze jeden osobnik z klasy patologicznej chce mnie pobic a nawet zabic bo mocno mi sie odgrazal. Pyta moich znajomych gdzie mieszkam z fb, wypisywal mi na fb ze niedlugo sie spotkamy, przez telefon bardzo mocno sie odgrazal ze mnie polamie i zebym sie szykowal. Poszlo o dziewczyne, bo od niedawna bylem w zwiazku z dziewczyna ktora kiedys byla z nim w zwiazku ale z nim zerwala, potem byla ze mna, ale przez ta sytuacje z nia zerwalem, napisalem mu na fb przeprosiny ze juz nic mnie z nia nie laczy i zeby dal mi spokoj i ze jak chce to moze spotkac sie z ta dziewczyna, ale on i tak mowi ze mnie dorwie. Ja sie nigdy w zyciu nie bilem, jestem suchoklatesem 23 lata 174cm/62kg, a on mierzy chyba z 2 metry, jest takim typowym karkiem ktory wazy chyba ze 110 albo 120 kg. On sie niczego nie boi, ma 26 lat, siedzial kilka razy w wiezieniu za jakies rozboje, pobicia, kradzieze. Myslalem zeby zglosic sprawe na policje ale nie mam na to dowodow, boje sie tez ze policja pogorszylaby sprawe bo on i tak nie boi sie policji a po jakims czasie i tak by wyszedl albo dal cynk swoim kolegom. Mam duzego stracha, kupilem sobie nawet gaz pieprzowy ale nie wiem czy on w czymkolwiek mi pomoze. Ten czlowiek jest do wszystkiego zdolny i boje sie ze nawet moglby wyjsc na mnie z nozem. Wiecie co w tej sytuacji zrobic? Nauczyc sie jakiejs samoobrony? a Moze bagiety?
#prawo #pomocy #sztukiwalki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Shyvana
  • 96