Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Potrzebuje pomocy bo chyba grozi mi #!$%@?. Sprawa wyglada tak ze jeden osobnik z klasy patologicznej chce mnie pobic a nawet zabic bo mocno mi sie odgrazal. Pyta moich znajomych gdzie mieszkam z fb, wypisywal mi na fb ze niedlugo sie spotkamy, przez telefon bardzo mocno sie odgrazal ze mnie polamie i zebym sie szykowal. Poszlo o dziewczyne, bo od niedawna bylem w zwiazku z dziewczyna ktora kiedys byla z nim w zwiazku ale z nim zerwala, potem byla ze mna, ale przez ta sytuacje z nia zerwalem, napisalem mu na fb przeprosiny ze juz nic mnie z nia nie laczy i zeby dal mi spokoj i ze jak chce to moze spotkac sie z ta dziewczyna, ale on i tak mowi ze mnie dorwie. Ja sie nigdy w zyciu nie bilem, jestem suchoklatesem 23 lata 174cm/62kg, a on mierzy chyba z 2 metry, jest takim typowym karkiem ktory wazy chyba ze 110 albo 120 kg. On sie niczego nie boi, ma 26 lat, siedzial kilka razy w wiezieniu za jakies rozboje, pobicia, kradzieze. Myslalem zeby zglosic sprawe na policje ale nie mam na to dowodow, boje sie tez ze policja pogorszylaby sprawe bo on i tak nie boi sie policji a po jakims czasie i tak by wyszedl albo dal cynk swoim kolegom. Mam duzego stracha, kupilem sobie nawet gaz pieprzowy ale nie wiem czy on w czymkolwiek mi pomoze. Ten czlowiek jest do wszystkiego zdolny i boje sie ze nawet moglby wyjsc na mnie z nozem. Wiecie co w tej sytuacji zrobic? Nauczyc sie jakiejs samoobrony? a Moze bagiety?
#prawo #pomocy #sztukiwalki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Shyvana
  • 96
@AnonimoweMirkoWyznania najważniejsza zasada, rada i protip, który każdy ojciec powinien dać synowi ale Twój chyba tego nie zrobił :
1.To, że ktoś jest większy, nie znaczy, że mocniejszy
2. Morda to nie szklanka, nie pobije się.

W liceum miałem swojego prywatnego oprawce, dwa rady dostałem wciry nosie go bałem, raz się odwazylem i on dostał #!$%@?. :)
@AnonimoweMirkoWyznania: kup sobie remingtona za 1500 zł. Jak Cię zaatakuje #!$%@? mu bębenek w nogi a potem broń wyrzuć na śmietnik (albo zakop uprzednio wycierając szmatką z alko spluwę i dłonie aby nie było śladów prochu na tobie) Nawet jak trafi do szpitala i na policje to pociski nie są znaczone, nie dojdą kto jest właścicielem broni. Ja policja przyjdzie do Ciebie popłacz się, że nie wychodziłeś z domu od miesiąca
@AnonimoweMirkoWyznania: dostaniesz #!$%@? bo wie że się boisz, proste. Tacy ludzie są trochę jak psy, jak pies jest agresywny i zaczniesz #!$%@?ć to zaatakuje na 100%. Z najgorszą patologią idzie się dogadać, ale niestety Ty już raczej przegrałeś, bo od początku nie postępowałeś z nim jak z równym tylko stawiałeś siebie niżej. Czasami mam wrażenie że istnieje taki niepisany kodeks patusa - można znieść wszystko, z wyjątkiem braku szacunku... oponenta do
Same tu #!$%@? samce alfa, zabijaki. Byłem w podobnej sytuacji kolego, tylko że mi się udało z gościem dogadać. Ale przez tydzień byłem tak obsrany że nie wychodziłem z domu. Moim zdaniem powinieneś zebrać co masz i iść na policję. Cholera wie co typowi strzeli do głowy.
Ja #!$%@? czlowieku, nie masz godności i dziwisz się, że ktoś Tobą pomiata? Jeszcze go przeproś, że w ogóle oddychasz xD
@AnonimoweMirkoWyznania: Przepraszając i zrywając z tą laską tylko skomplikowałeś sobie sprawę. Bo teraz najeżdża na ciebie już tylko dla samej frajdy #!$%@? słabszemu. I prędko mu się nie znudzi. O samoobronie zapomnij, nic ci nie pomoże żaden sprzęt czy zajęcia skoro masz taką bierną postawę wdrukowaną i będzie tragedia, trenowanie biegania jest znacznie rozsądniejsze.
@DziewczynaMirka:

chwytaliby się wszystkiego, żeby uspokoić tego Sebka debila, na którego akurat lizanie dupy i inne gówno może podziałać.

Pomijając fakt że wypowiadają się sami znawcy którzy z patologią nie mieli do czynienia i są bohaterami to akurat zachowanie OPA jest skrajnie żałosne i aż prosi się o #!$%@?. Zrywanie z laską i wysyłanie mu przeprosin? Takich sebków leczy #!$%@? zębów i nic więcej. Nawet jeśli teraz mu nie #!$%@? to
@AnonimoweMirkoWyznania:

Ogólnie skaszaniłeś tym że go przeprosiłeś/ wyraziłeś skruchę i zerwałeś z tą dziewczyną. W jego oczach jesteś istotą nędzną, pewnie nawet z ciebie ciśnie bekę z kumplami, co to on z tobą nie zrobi, że nagra filmik jak będziesz przepraszać itp.

Idź na to spotkanie, postaraj się załatwić jakiś kumpli którzy mogli by cię obstawić jeżeli będzie w grupie, no i na samo spotkanie to bym brał na twoim miejscu