Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Potrzebuje pomocy bo chyba grozi mi #!$%@?. Sprawa wyglada tak ze jeden osobnik z klasy patologicznej chce mnie pobic a nawet zabic bo mocno mi sie odgrazal. Pyta moich znajomych gdzie mieszkam z fb, wypisywal mi na fb ze niedlugo sie spotkamy, przez telefon bardzo mocno sie odgrazal ze mnie polamie i zebym sie szykowal. Poszlo o dziewczyne, bo od niedawna bylem w zwiazku z dziewczyna ktora kiedys byla z nim w zwiazku ale z nim zerwala, potem byla ze mna, ale przez ta sytuacje z nia zerwalem, napisalem mu na fb przeprosiny ze juz nic mnie z nia nie laczy i zeby dal mi spokoj i ze jak chce to moze spotkac sie z ta dziewczyna, ale on i tak mowi ze mnie dorwie. Ja sie nigdy w zyciu nie bilem, jestem suchoklatesem 23 lata 174cm/62kg, a on mierzy chyba z 2 metry, jest takim typowym karkiem ktory wazy chyba ze 110 albo 120 kg. On sie niczego nie boi, ma 26 lat, siedzial kilka razy w wiezieniu za jakies rozboje, pobicia, kradzieze. Myslalem zeby zglosic sprawe na policje ale nie mam na to dowodow, boje sie tez ze policja pogorszylaby sprawe bo on i tak nie boi sie policji a po jakims czasie i tak by wyszedl albo dal cynk swoim kolegom. Mam duzego stracha, kupilem sobie nawet gaz pieprzowy ale nie wiem czy on w czymkolwiek mi pomoze. Ten czlowiek jest do wszystkiego zdolny i boje sie ze nawet moglby wyjsc na mnie z nozem. Wiecie co w tej sytuacji zrobic? Nauczyc sie jakiejs samoobrony? a Moze bagiety?
#prawo #pomocy #sztukiwalki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Shyvana
  • 96
@AnonimoweMirkoWyznania: zgłoś to na policję ... to po pierwsze po drugie rozpowiedz tylu osobom ilu się da.
Jak na policji będą mieć ale, albo cię oleją powiedz że to recydywa.

Nim się nie przejmuj tylko zadzwoń do niego i powiedz żeby tak nie kozaczył - bo nic mu to nie da i się rozłącz.

I jesteś g.... wart jak z takich powodów rozstajesz się z laską.
@AnonimoweMirkoWyznania:
Po pierwsze gratuluję zerwania z dziewczyną, męski jesteś jak #!$%@?. Widziałem większych szczypiorów z jajami obszerniejszymi od twoich. Tfu.
Po drugie nawet takie coś jak ty musi mieć jakichkolwiek kolegów, którzy mają bardziej od siebie ogarniętych kolegów. Pogadaj z ludźmi aby z nim wynegocjowali ci jeszcze kilka lat, facet nie wziął się znikąd, ziomów musi mieć. Może i będzie chodził z chęcią mordu, może i to nic nie pomóc ale
@AnonimoweMirkoWyznania tzn. ze względu na pewne fragmenty brzmi to jak kolejna wymyślona historia w niewiadomym celu - ani to śmieszne ani żadna prowokacja, mam wrażenie, że w #!$%@? tego na mirko teraz, taki zaawansowany bait żeby ludzie się nabrali, ale aby był przekonujący jest tak bardzo przeciętny, że w sumie nie różni się szczególnie od zwykłego posta, no, ale jeśli to prawda to generalnie faktycznie możesz mieć #!$%@? i to jest jedna
Jak Cie zacznie gonić, zacZnij robić fikolki,.to go zdezorientuje, będzie tak stal i zastanawial sie o #!$%@? chodzi. Wtedy #!$%@? gościowi z znienacka butem w jaja i wyjeb lepe na ryj, profilaktycznie popraw kolanem w krocze i #!$%@? z łokcia w nos. Na końcu możesz dalej napierdlac fikolki, ale juz ze szczęścia ( ͡° ͜ʖ ͡°)