Wpis z mikrobloga

Taka sytuacja w Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie:
- Dzień dobry chciałbym zarejestrować dziecko do Poradni ortodontycznej.
- W jakim wieku jest dziecko?
- Ma ukończone dziewięć lat.
- W takim układzie nie mogę zarejestrować dziecka.
- Dlaczego?
- Zapisy są na marzec 2021 roku, Pana dziecko przekroczy wówczas 12 rok życia. Nie przyjmujemy do Poradni dzieci po 12 roku życia.
  • 71
  • Odpowiedz
@Dead_Inside ja też kroci nie zarabiam bo na dzień dzisiejszy trochę powyżej najniższej krajowej ale jeżeli chodzi o sprawy zdrowotne i to w dodatku własnego syna to nie oszczędzam :) i jestem zdania że zdrowie jest dużo ważniejsze od pieniędzy , i czasem lepiej spiąć poślady do końca miesiąca i wydać te 150 zł ale mieć pewność ze wszystko jest ok :)
  • Odpowiedz
@kaasin: Ciesz się, że Ci od razu powiedziała, a nie w 2021 kiedy byś przyszedł z dzieciakiem.
Kiedyś lekarz mnie wysłał do neurologa dziecięcego (bo niby bardziej dokładny). Czekałam na wizytę ze 3 miechy, po czym w dniu wizyty baba w recepcji mi powiedziała ze mnie nie przyjmą, po parę dni wcześniej skończyłam 18 lat.
  • Odpowiedz
No i znowu festiwal #!$%@? i jechania po sluzbie zdrowia. Trzeba byc baranem i zyciowa niedojda zeby nie moc sie zapisac do kazdego lekarza i na kazde badanie w przeciagu max 3 miesiecy. Historie o terminach za rok i wiecej to gowno prawda i farmazon. Nikt nie napisze gdzie konkretnie i do kogo, nie sprobuje w przychodni obok, ale afere latwo zrobic i pelikany lykaja.
  • Odpowiedz