Wpis z mikrobloga

Byłem dzisiaj na #motorshow w #poznan i jestem trochę rozczarowany imprezą. Bardzo liczyłem na wystawców #motocykle. Honda niestety rozczarowała bardzo, widać, że skupili się przede wszystkim na samochodach, Suzuki dość podobnie, Yamaha, KTM, BMW, Kymco, Junak i Romet były OK. Sporo różnych customów, które obejrzeć można jedynie z daleka. Akcesoriów jak kaski, ubrania itp. jak na lekarstwo. Co najwyżej czoperowcy i harlejowcy mogli wybrać coś dla siebie. Więcej można zobaczyć w każdym większym sklepie motocyklowym. Pogadałem krótko z łysym z Motobany (która notabene miała bardzo biedne stoisko).
Część samochodowa to z jednej strony luksusowe auta wystawione za "szybką", do których nawet nie można podejść, a z drugiej normalne modele dla zwykłego i niezwykłego Kowalskiego, do których można wsiąść, zobaczyć i podotykać. Ludzi bardzo dużo (ciekawe co się będzie działo juto). W przeważającej większości to mężczyźni do 35 roku życia.
Moje oczekiwania były jednak trochę inne. Za rok chyba się już nie wybiorę.
Pobierz
źródło: comment_AHDYO46x0HHmagYCJUFXKW75GRbDLror.jpg
  • 9
@vaxx: Ja rozumiem, tylko chodzi o to, że ja nie znalazłem do końca tego co chciałem pomacać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jasne, fajnie sobie usiąść na motocyklu, który kosztuje 100 tys. PLN i pstryknąć fotę ale to ci w sumie nic nie daje (oprócz lansu).

To tak, jakby placic komus za ogladanie jego reklam.


@MotoKubaPL: W sumie jest w tym zdaniu trochę prawdy.
@Potfur: byłem rok temu i mam takie same odczucia. Może dla kogoś kto się waha między Passatem a Octavią a A4 (chociaż rok temu to nie można było wsiąść do żadnego Audi) to jest dobra okazja, żeby zobaczyć wszystkie w jednym miejscu, ale generalnie to szału nie ma.
@MotoKubaPL: prawie bym się z tobą zgodził. Ale. Byliśmy z różowym na tagach we wro, mimo że to 300 km od nas. Obejrzałem sobie schuberta c4, różowy ma kurtkę 4 seasons spidi z naprawdę dobrą ceną (jakiś rabat targowy i wyszło 200 pln taniej), w ciągu jednego dnia zobaczyłem adv/dual-sporty o których myślałem, posiedziałem, pomierzyłem. Obejrzałem sobie kosmiczną jakość wykonania triumphów. Nazbieraliśmy info o moto imprezach i trasach motocyklowych w dolnośląskim