Wpis z mikrobloga

Ten portal stracił sens. Siedzi tu banda kretynów plusująca jakiegoś typa. Z związku z tym przestanę tu wchodzić. Wielu ciekawych użytkowników już tu nie ma. Innym radzę tak samo tu nie zaglądać i bojkotować. Jest wiosna warto porobić coś innego niż patrzeć w ekran gorących zasypanych przez ten spam. Jak chcecie w tym siedzieć to siedzcie sobie dalej. Nie szkoda mi Was.

#oswiadczenie #truestory #wykop #takaprawda
  • 106
@Rozpustnik: Nie przebijesz się przez to szambo. Nawet nie ma sensu się buntować, bo pod każdym takim apelem jest wysyp gimbazy, który broni swojego mentora Daniela. Trzeba przeczekać i mieć nadzieję, że wszystko wróci do normy. Stawiam, że jeszcze tydzień podniety i temat sam ucichnie. To nie pierwsza i zapewne nie ostatnia taka chora akcja na tym portalu. Dziwi mnie fenomen tego patusa, ale większość chce go oglądać, a my jesteśmy
@Rozpustnik: Ale o co chodzi? Wrzuciłem już na samym początku ten #!$%@? tak jakiegoś daniela na czarną i wykop jest tak samo #!$%@? jak był zawsze - czyli w normie i tuż powyżej poziomu mułu, ale mimo wszystko nie jestem zakopany gównem z tym tagiem. Wrzucaj na czarną i ciesz się "normalnym" wykopem.
@erudytka: @Rozpustnik: Nie wiem skąd w was tyle niechęci do innego człowieka przez to, że ogląda coś czego wy nie możecie przetrawić. Na tagu #danielmagical nikt was nie wyzywa, że reszta użytkowników jest chora czy tworzy szambo, a nawet jak się to zdarzy to są to wyjątki. Za to po drugiej stronie barykady ciągłe hejty i wyzywanie od najgorszych bo oglądają Daniela zamiast quality contentu.

Mogę się założyć o kilka
@aliasef: nie mam żadnej niechęci do nikogo. Jak widać grzecznie czekam, aż temat sam ucichnie i autentycznie nie mogę zrozumieć co w tym Danielu jest takiego wyjątkowego i interesującego, że aż tak zyskał na popularności. I nie ukrywam, że uważam oglądanie Daniela za rozrywkę niskich lotów. Ale to moja opinia i nie musisz się z nią zgadzać. Jeszcze jestem w stanie zrozumieć samo oglądanie tego na zasadzie "ukrytej prawdy" w prawdziwym
@erudytka: W pewnej części się z Tobą zgadzam, jednak dalej dziwi mnie fenomen tej kłótni i żali, że gorące puste, że szambo, że nie ma co przeglądać. Dzisiaj jest hype na zasadzie trudne sprawy itd., za tydzień hype minie, zostaną stali widzowie, reszta wróci do swoich zajęć i karawana pojedzie dalej. Szkoda tylko, że przy takiej okazji została wylana tak duża fala nienawiści (nie wliczam to normalnej wymiany zdań popartej argumentami)