Wpis z mikrobloga

Ten portal stracił sens. Siedzi tu banda kretynów plusująca jakiegoś typa. Z związku z tym przestanę tu wchodzić. Wielu ciekawych użytkowników już tu nie ma. Innym radzę tak samo tu nie zaglądać i bojkotować. Jest wiosna warto porobić coś innego niż patrzeć w ekran gorących zasypanych przez ten spam. Jak chcecie w tym siedzieć to siedzcie sobie dalej. Nie szkoda mi Was.

#oswiadczenie #truestory #wykop #takaprawda
  • 106
@aliasef: Mnie to w sumie nie dziwi, bo za długo jestem na wykopie i co jakiś czas musi być jakaś gównoburza. Wykop zawsze się dzielił (oczywiście w swoim mniemaniu) na mądrych i mądrzejszych i zawsze jedna strona próbuje udowodnić drugiej, że jest tą mądrzejszą i bardziej oświeconą ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jeszcze niedawno wszystko było zawalone pokemonami i też każdy marudził, że nie ma co czytać. Później
@MajsterTS może powinno kogoś zaczać obchodzić bo niedługo zostaną tu takie same patokutafony , bez treści,a reszta użytkowników albo odpłynie z serwisu albo zostanie na tagach tylko. A za kilka lat ktoś zrobi artykuł pod tytułem Wykop -Analiza upadku. I właśnie ten moment zostanie przytoczony. Jeszcze widzę te morze plusów dla wypowiedzi twoich czy tego #!$%@? @zielony-mis to się naprawdę zastanawiam kiedy to wszystko poszło w złą stronę.