Wpis z mikrobloga

Ten portal stracił sens. Siedzi tu banda kretynów plusująca jakiegoś typa. Z związku z tym przestanę tu wchodzić. Wielu ciekawych użytkowników już tu nie ma. Innym radzę tak samo tu nie zaglądać i bojkotować. Jest wiosna warto porobić coś innego niż patrzeć w ekran gorących zasypanych przez ten spam. Jak chcecie w tym siedzieć to siedzcie sobie dalej. Nie szkoda mi Was.

#oswiadczenie #truestory #wykop #takaprawda
  • 106
@Rozpustnik napisz to jeszcze sto razy, bo jakoś mi umknęły setki wpisów o takiej treści i mógłbym przegapić tę jakże istotną uwagę. Tagujcie to jakoś jednolicie, a nie tagami ogólnymi, bo robicie tu gorszy syf niż ci na których narzekacie. Siedzą pod jednym tagiem i tyle, inni użytkownicy dalej dodają treści, portal się nie zawalił.
@Rozpustnik:

Ten portal stracił sens. Siedzi tu banda kretynów plusująca jakiegoś typa. Z związku z tym przestanę tu wchodzić.


Właśnie zrobiłem z siebie idiotę, bo opieprzyłem kolesia za złe tagowanie. Wkurzyłem się, bo na aplikacji mobilnej dostałem kolejne znalezisko pomimo wpisania tagu tego typa na czarną listę. Okazało się, że to czarna lista w aplikacji mobilnej nie działa.
#wykop #mobilnywykop