Wpis z mikrobloga

@lolikon

komuś, kto #!$%@? takie głupoty, bym nie dawał operować swojego dziecka


Tylko dlatego tak piszesz, że nie masz dziecka potrzebującego operacji. Gdybyś miał, szukałbyś specjalisty i ostatnią rzeczą o której byś pomyślał to to, czy wierzy w Boga.

Co jak co ale lekarz powinien reprezentować naukę, a nie wiarę w zabobony.


Nauka mówi: Nawet poprawne wykonanie wszystkich potrzebnych zabiegów, poprawne leczenie poprzedzone poprawną diagnozą nie gwarantuje tego, że pacjent przeżyje czy
  • Odpowiedz
@psss Proszę dać znać, czy zabieg się udał. :D Ciekawią mnie również szczegóły, mianowicie co to była za operacja, na co pacjentka choruje.

To jest straszne jaką reakcję, czy też buldupy u gimboateuszy wzbudził ten wpis. Nienormalnym jest żeby ktoś chciał zmusić kogoś do ukrywania swojej wiary, niestety takich ludzi jest coraz więcej.
  • Odpowiedz
wszystko w rękach Boga,


@lolikon: Gość imieniem Hipokrates postawił śmiałą hipotezę, że choroby nie są wywoływane przez demony. Wszystko szło w miarę dobrze od tego momentu, aż do ok. 1 000 letniej przerwy, kiedy znowu "wszystko" znalazło się w boskich rękach. A że Pan Bóg raczej nie para się pracą ręczną to wyszło średnio. Od ok. 500 lat staramy się znowu przejąć część tej boskiej pracy, dzięki czemu jestem w miarę
  • Odpowiedz
@psss: to jeden z tych trolli, gdzie katol 8 razy przemysli swoj komentarz, 3 na 10 rozowych faktycznie zacznie martwic sie o zdrowie zmyslonego dzieciaka, a ja usmiecham sie i plusuje, tuz przed slodkim snem.
( )
  • Odpowiedz