Wpis z mikrobloga

  • 70
@CzlowiekArtur: mam kolegę specjalistę, który może Ci pomóc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pacjentka wybudzona, stan stabilny, najbliższe godziny zadecydują o wszystkim.
@lolikon: życzę Ci z całego serca, by Twoje dziecko nigdy nie musiało być operowane.

Jeszcze parę słów do hejterów, jestem zmęczony i muszę się przespać, więc postaram się krótko:
Jest sporo prawdy w tym co piszecie, niestety ja muszę walczyć z własnymi demonami, wiara mi
  • Odpowiedz
@psss

zawsze jest wszystko w rękach Boga


Wszystko? Jesteś pewien tego wielkiego kwantyfikatora? Kataklizmy, wojny, masowy głód? Fajnego macie tego boga.
  • Odpowiedz
@Slonx tak, to problem, bo nie wszystko jest w rękach boga. Przede wszystkim jest w rękach lekarza, ktory zwyczajnie zrzuca odpowiedzialność za powodzenie operacji na jakiegoś wyimaginowanego duszka.
  • Odpowiedz
  • 0
@psss

Strzeżcie się, żebyście uczynków pobożnych nie wykonywali przed ludźmi po to, aby was widzieli; inaczej nie będziecie mieli nagrody u Ojca waszego, który jest w niebie
  • Odpowiedz
@TlustodupyBialorusin:

No tak. Jest wierzący i z pewnością jest przez to #!$%@? lekarzem XD #shitwykopsays

Gdzie tak napisałem?

@kwiati:

no no, a jak tam jajeczko wczoraj, smakowało?

nie byłem w tym roku na tych świętach (pierwszy raz w życiu). A nawet jeśli jestem, to co z tego? Dla mnie święta zarówno Bożego Narodzenia jak i Wielkanocne to zwyczaj kulturowy, w którym się wychowałem i nie zamierzam tego bojkotować. Nie obchodzą
  • Odpowiedz