Wpis z mikrobloga

@kipowrot: No tak wychodzi. Masz wyżej wszystko.
@thomasj : zrobię screena twojego słabego risercz, który kupy się nie trzyma :D. Będę wnioskował o jakies odznaczenie dla ciebie :D. Nie jestem poradnią zawodową ani biurem karier, ale już wiem, ze musisz mieć wąsy i przynajmniej na drugie imię Janusz.
Kto powiedział, ze bylem pierwszym właścicielem poprzedniego samochodu :D? Pokop trochę dokładniej
  • Odpowiedz
@FELIX90: BWM jest dla ludzi z kasą, a nie dla plebsu który myśli, że mając 100k na zbyciu jest #!$%@? jakimś wygrywem... kupiłeś multiple bo ma znaczek BMW, a za tą kasę byś kupił normalne fajne duze komfortowe auto typu Mondeo/Superb. Ale nie, przecież tam znaczka BMW nie ma, to lepiej się gównoklasą B wozić byle znaczek był xD
  • Odpowiedz
@WyczesanyCzesiek: No spoko, tylko nie rozumiem po co te wynurzenia. Cieszę się, ze masz takie możliwości finansowe, ale czego się #!$%@? o to, ze jeżdżę tym na co mam ochotę i nikogo nie zmuszam, żeby tez to kupił. Chcesz, kup sobie Ferrari, masz kaprys to kup Dacie, twoja kasa i twój wybór. Przecież to twój wybór. Nie kumam dlaczego wylewasz tutaj swoje frustracje.
  • Odpowiedz
@FELIX90: tak samo jak ja nie rozumiem czemu wylewasz tutaj swoje frustracje i żalisz się swoją multiplą xD
BMW 118i może się podobać tylko ludziom, którzy "dorobili" się 100k i chcą się pokazać że stać ich na BMW, podczas gdy mogliby za tą kasę kupić normalny, ładny, funkcjonalny i bezpieczny samochód. Ale nie, lepsza multipla :D No jakoś tego zrozumieć nie mogę, sorry :D Jeszcze jakby to #rozowypasek se tą multiple
WyczesanyCzesiek - @FELIX90: tak samo jak ja nie rozumiem czemu wylewasz tutaj swoje ...
  • Odpowiedz