Wpis z mikrobloga

@WyczesanyCzesiek: ale co tu masz do rozumienia, koleś :D. Pozwól, ze zakończę dyskusję, bo słabo mi się robi jak czytam twoje wypociny. Wstawiłem zdjęcie samochodu, normalna sprawa a ty sie zachowujesz jakbym wrzucił fakturę i rzucał cytatami z testovirona.
Dobrze, ze mnie uświadomiłeś, ze mam nienormalny, niefunkcjonalny, niebezpieczny i brzydki (kwestia gustu, każdy ma prawo do opinii) samochód.
Dzięki i dobrej nocy
  • Odpowiedz
@FELIX90: ok, wstawię wyciąg z konta, normalna sprawa xD muszę kupić multiplę, czy mogę łapać już plusy i atencję?
:D wrzucasz tę multiplę szukając u nas usprawiedliwienia, czy w jakim celu? #!$%@?, jakby na wykopie każdy wrzucał swoje auto albo wyciąg z konta to ja #!$%@?ę...
  • Odpowiedz
@FELIX90: super silnik jak na swoją pojemność i moc.. zobacz jak chipują ten motor ma duże przyrosty. 160 na 8 biegu to bajka powyżej 170 idzie gorzej ale do 215 się rozpędziłem. Bezawaryjności :)
  • Odpowiedz
@FELIX90: sam pewnie będę polował na E46 330ci bo jak na razie jeżdżę zafirą xD
a tak przy okazji nie wiem czy w nowszym modelu masz miejsce na koło zapasowe, jeśli nie to zainwestuj w runflaty, mojemu znajomemu te opony już 2 razy dupę uratowały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz