Wpis z mikrobloga

@FELIX90: Te beemki są z zewnątrz tak niepozorne że ciężko to odróżnić od czegokolwiek na ulicy , zupełnie się to zmienia po wejściu do środka gdzie czuć że ma się do czynienia z autem premium
Gratki Mirku
  • Odpowiedz
@tadyo: prawda, choć mam wrażenie, ze nowe a3 są lepiej wykonane
@Innvandrer: za s-line w audi bym dopłacił, w bmw niekoniecznie. Zewnętrzny mpakiet mnie nie powala. Wewnętrzny owszem, robi robotę. Kierownica mpakietowa to absolutne mistrzostwo
  • Odpowiedz
@FELIX90: W to ta sama półka , ale to na foto to chyba 5tka ?
@Innvandrer: Szczerze to ja wychodzę z założenia że lepiej kupić auto półkę niżej ale jakiś S , M niż półke wyżej ale seryjne
Te sportowe wersje są zazwyczaj mega dobrze wyposażone
  • Odpowiedz
@FELIX90: Oo :D Wygląda jak 5tka z przodu :) To własnie to co mówiłem , zupełnie niepozorny samochód
A jesli chodzi o navi to chyba w żadnym aucie nie używałem fabrycznej navi , chyba że już montują z google maps :)
  • Odpowiedz
Oczywiście, ale jako @kretyn możesz tego nie rozumieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Już pare lat jestem na wykopie i znam tą społeczność. Wstawisz swoje zdjęcie, jesteś zjechany bo coś sie nie podoba. Dziewczyna wrzuci swoje foto, jest zjechana, bo brzydka, cycki za małe, za duże, albo bałagan w tle. Łaska wrzuci kawałek gołego ciała, jest zjechana od dziwek. Ktoś wrzuci kilkuletnie auto, zjada cie, ze stare, ze gowno,
  • Odpowiedz