Wpis z mikrobloga

Równi i równiejsi xD
TEN SERWER I ADMINISTRACJA TO JEST PARODIA!

Zgłaszam Yugo na MC - dostaje kicka i nic xD
Zabiliśmy nuba Yugo - cytując @mattpoz "jak chcecie przejść to ich zabijcie"

Przychodzi mój brat na swoim charze (pozdro @Methes) i zabija sobie nubków i po 3 kickach dla mnie nagle naszła ochota na sprawdzanie xD

A ja i mój brat dostajemy bana za mc xD blokowanie dostępu do questa xD nie stosowanie się do poleceń xD
Dostałem dzisiaj z 40 kicków, on się nadal leczy i kogoś bije. Super mc bulwo.

Wszystko widzieli @endriu92 i @masskillah, którzy stali obok.
#!$%@? żenada xD

#wykopots
Lajz - Równi i równiejsi xD
TEN SERWER I ADMINISTRACJA TO JEST PARODIA!

Zgłaszam ...

źródło: comment_qybjeUHsRC35d9YhDhoIofCJPibXmuU8.jpg

Pobierz
  • 19
@Lajz: @Lajz: Po kicku "Yugo" jak to napisałeś. Sprawdzałem co się dzieje na mostku bo ludzie się skarżyli, że od 9 blokujecie dostęp do mostu->questa->części mapy.
Następnie temat zszedł na regulamin, chcieliście dla "Yugo" bana, napisałem wiadomość (i na privie do Ciebie) że raczej przyjmuje się kicki za mc, chyba że odwalają coś innego.
Następnie pojawił się twój "brat" i zaczęło się trollowanie, wyświetlało się dokładnie to samo IP.
Prosiłem,
mattpoz - @Lajz: @Lajz: Po kicku "Yugo" jak to napisałeś. Sprawdzałem co się dzieje n...

źródło: comment_jAynrXOPaR065rAXwiYeFAH82o0o2kEk.jpg

Pobierz
@mattpoz A co jeśli powiem Ci, że kręciliśmy się w tym samym momencie? I że świadkowie są na to - Zielarz i ktoś tam jeszcze. I gdzie utrudnialiśmy dostęp? Typek mógł nas spokojnie zabić, więc pół powodu banicji jest z czapy. Co do 'mc' to nie wiem czy to nagrałeś, czy tylko to co pasowało do twojej teorii, ale w momencie gdy kickałeś ciągle Lajza, a on się logował ciągle to ja
@Methes jak mc to tylko dzielony ekran. Nie musisz nic tabowac.
Akurat nic nie stoi na przeszkodzie zebys mu dal swoje passy. Dlatego prosilem o maly test. Wyzywaliscie itp. No stary szanujmy sie, trollujecie i podpuszczacie a potem krecicie gownoburze.
@mattpoz Wybacz, że nie jestem ekspertem w sprawach MC w przeciwieństwie do Ciebie, ale zdaje mi się, że jak masz 'aktywny' 1 ekran z klientem - np. ja jak biłem typka i się leczyłem to 2 ekran jest jakby 'nieaktywny' i nie reaguje na to co robie rajt? Jeśli tak to jak miałbym się leczyć/bić, gdy aktywny był ekran z Lajzem.
Also byliśmy już sprawdzani przez Ciebie na innej wersji mirko, co
@Lajz:
[11/05/2017 12:38:43] (Local Chat)-GM Mattpo: najpierw lajz
[11/05/2017 12:38:45] (Local Chat)-GM Mattpo: tanczycie czy nie?
[11/05/2017 12:38:52] (Local Chat)-Lajz: nie
Ban jest słuszny - trzeba było zrobić to co od Ciebie chciał GM. Sam sobie tego bana wyprosiłeś, bo wystarczyło wykonać jedno proste polecenie.
EOT.
@WykopOTS: Czy ty właśnie 'sprawdziłeś' tańczenie przez logi na local chacie? Dwie osoby potwierdzające że 'tańczyliśmy', które są uwiecznione na skrinie to nie starczy?
Poważny Ots, Poważni Admini ( ͡° ͜ʖ ͡°)