Wpis z mikrobloga

Szukam opon do moto, pacjent SV650SA K8, wstępnie biorę pod uwagę Pirelli Angel ST, ew. Micheliny Pilot Road 4. Aniołki mam założone teraz i trzymają całkiem fajnie, moto się dobrze składa w zakrętach i ciężko jest im zerwać przyczepność, więc skłaniam się ku kolejnemu kompletowi, ale chciałem jeszcze dopytać was motomirki czy nie ma czegoś lepszego :D

#motocykle #svlepszeodkobiety
  • 6
@sharkletx: ja mam w MT07 Piloty 4 i ogólnie dają rade na torze i na trasie. Jedne z lepszych na deszczu, na suchym też dobrze kleją. A MT ma charakterystyke podobną do Vki, więc myślę że to dobry wybór. Chociaż jak masz teraz Angel i Ci pasują to chyba bym został przy tym. W końcu po jakimś czasie wiesz na 100% czego możesz się po nich spodziewać.
@gerard-kowalski mam sportec M3 z przodu i roadtec z8 z tyłu. Obie trzymają dobrze. Z8 jest dwuskładnikowa. Bardziej sportowe są m7rr i miałem kupić taki komplet, ale miałem inne wydatki.

Z tego co czytałem opinie / testy - m7rr będą lepiej trzymać, ale szybciej znikną niż z8. Sam bieżnik chyba w obu jest identyczny ;) Z z8 jestem zadowolony i przy mojej jeździe dają radę na f4i.

Ed: kupiłem używkę na tył,
@sharkletx: jeżeli planujesz wycieczkę na tor to ja się przez te angele ST wypieprzyłem bo mają te strzałki przy koncu opony i tył mi odjechał. Poza tym były ok.