Wpis z mikrobloga

Mirasy mam mały mankament natury elektrycznej w nowo zakupionym samochodzie, gdy włączam światła to na komputerze wyświetla mi, że mam odpalony bagażnik. Sterowanie tempomatem mam w kierownicy multifunkcyjnej i stąd pytanie. Tempomat normalnie ustawiam przez naciśnięcie "set" co nie? Czy przez to, że komputer widzi, że drzwi (w tym przypadku bagażnik) są otwarte, może nie załączać tempomatu? Czy ja coś źle robię xd? #motoryzacja #elektronika
Pobierz Kudy - Mirasy mam mały mankament natury elektrycznej w nowo zakupionym samochodzie, g...
źródło: comment_bSdyh0k9Cqj9GXxlRZFOeFwBc63FrQHq.jpg
  • 13
@Kudy u mnie w Volvo jest jeszcze opcja "on" i "off" jeśli włączę set na offie to tempomat nie zadziała. Nie spotkałem się z problemem z drzwiami, sprawdzę jak będę wracał z pracy z ciekawości :)
@Kudy: z tego co widzę po zegarach to jakiś golf/passat - co do bagażnika to sprawdź sobie czy nie leje Ci się płyn do spryskiwaczy do wnętrza klapy bagażnika - nieszczelność na wejściu do silniczka wycieraczki. Miałem to u siebie, też właśnie pokazywało wtedy jakoby bagażnik był otwarty bo po prostu non stop było zwarcie na mikrostyku. Tempomat zależy czy masz starszą wersję czy nowszą. W tej nowszej najpierw przesuwasz taki