Wpis z mikrobloga

Mireczki będzie kolejna #afera ( ͡º ͜ʖ͡º) była ostatnio SKODA teraz jest NC+. Mój brat podpisał kiedyś umowę na czas określony z NC+ dodatkowo kupił pakiet sportowy, po zakończeniu umowy poszedł przedłużyć umowę która miała na niego czekać w salonie, na miejscu okazało się że umowa nie jest gotowa, więc wrócił do domu, zauważył po paru dniach że sygnał cały czas jest i ma inne pakiety których nie zamawiał więc dzwoni do centrali i dowiedział się że "przecież Pan podpisał" i teraz co się okazało... kierowniczka salonu PODROBIŁA PODPIS by wysłać umowę do centrali w terminie, sprawa została zgłoszona na policje, trwało to kilka miesięcy, wzywali brata by przepisywał jakieś teksty dla grafologa. Dzisiaj miał zgłosić się do komendy, grafolog potwierdził że podpis nie należy do brata i jest podrobiony ( ͡ ͜ʖ ͡) szykuje się sprawa w sądzie. #oszukujo #afera #ncplus

K.....G - Mireczki będzie kolejna #afera ( ͡º ͜ʖ͡º) była ostatnio SKODA teraz jest NC...

źródło: comment_qrH5JiEW7U1uMz9GS4vTl4B04F3lTfYP.jpg

Pobierz
  • 153
@KamDG: @filozof900: miałem kiedyś podobnie, przy okazji programów unijnych kupowałem rzeczy do szkoły, za które potem miałem zwrot kasy. Na naszym ostrołęckim rynku kupiłem spodnie, chciałem na nie rachunek, żeby potem go złożyć w szkole. Wszystko ok było. Bodajże po dwóch lat dostałem wezwanie na komendę, moja matka również. Miałem być świadkiem w sprawie wystawiania fałszywych faktur przez nieistniejące firmy.
Przez jakieś 3 godziny siedziałem na komendzie i pisałem różne
@HetmanPolnyKoronny: znajdą, znajdą. Wystarczy zawnioskować o listę pracowników z tego dnia i od nich także pobrać próbki pisma.

@jombl: a ja z doświadczenia wiem, że podrobienie podpisu to zarzut z KK czyli proces i wyrok, a nie tylko jakieś tam "anulowanie umowy". Ktokolwiek zostanie uznany winnym tego przestępstwa, dostanie wyrok (w zawiasach, ale jednak).

@KamDG: ciśnijcie ich tam ostro, żeby w toku postępowania ustalić sprawcę poprzez sprawdzenie pisma wszystkich