Wpis z mikrobloga

Mireczki będzie kolejna #afera ( ͡º ͜ʖ͡º) była ostatnio SKODA teraz jest NC+. Mój brat podpisał kiedyś umowę na czas określony z NC+ dodatkowo kupił pakiet sportowy, po zakończeniu umowy poszedł przedłużyć umowę która miała na niego czekać w salonie, na miejscu okazało się że umowa nie jest gotowa, więc wrócił do domu, zauważył po paru dniach że sygnał cały czas jest i ma inne pakiety których nie zamawiał więc dzwoni do centrali i dowiedział się że "przecież Pan podpisał" i teraz co się okazało... kierowniczka salonu PODROBIŁA PODPIS by wysłać umowę do centrali w terminie, sprawa została zgłoszona na policje, trwało to kilka miesięcy, wzywali brata by przepisywał jakieś teksty dla grafologa. Dzisiaj miał zgłosić się do komendy, grafolog potwierdził że podpis nie należy do brata i jest podrobiony ( ͡ ͜ʖ ͡) szykuje się sprawa w sądzie. #oszukujo #afera #ncplus

K.....G - Mireczki będzie kolejna #afera ( ͡º ͜ʖ͡º) była ostatnio SKODA teraz jest NC...

źródło: comment_qrH5JiEW7U1uMz9GS4vTl4B04F3lTfYP.jpg

Pobierz
  • 153
  • Odpowiedz
@Gunwiarz: No chyba nie. Ostatnio kurier mnie nie zastał to się z nim dogadałem, że zostawi paczkę u mojej sąsiadki. Sam się w związku z tym za mnie podpisał. O muj borze, podrobił mój podpis lecę na milicję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@duncanidaho2

Pewnie ją cisnęli że ilość umów ma się zgadzać

Przecież poszedł synek do salonu przedłużyć umowę.
To co odstawiła szefowa:
1. Kłamstwo nt nieprzygotowanej umowy
2. Oszustwo, bo przedłużyła umowę na własną rękę podając się za inną osobę, przy użyciu jej danych
3. WYŁUDZENIE, co jest oczywiste

Wcale mi jej nie żal. W końcu trafiła oszukancza kosa na kamień.
Ile osób wcześniej oszukała mam nadzieję dowiedzieć się wkrótce ( ͡°
  • Odpowiedz
@KamDG: Ty się chyba urodziłeś z dodatkowym chromosomem? Sam napisałeś, że kumpel poszedł po umowę która miała na niego czekać tylko jeszcze jej nie było. A jak się pojawiła to po prostu babka wyręczyłą kumpla i pchnęła ją dalej.
  • Odpowiedz
Nie rozumiem, co ludzie mają we łbach, mając do wyboru to, że obcinają jej premię za brak umów, bo raczej za to nie zwolnią od razu LUB podrobienie podpisu, za co w najlepszym wypadku dostanie najpewniej mały, ale jednak wyrok, bo to już podpada pod oszustwo/wyłudzenie, laska wybrała najgorszą opcję.
Jeszcze może bym czaiła jej tok myślenia, gdyby próbowała orżnąć kogoś starszego, bo staruszek najczęściej tego nie udowodni, da sobie wmówić, że
  • Odpowiedz
@KamDG: I właśnie po przeczytaniu już wiem , że NIGDY nie będę korzystał z usług tej firmy. Przez jedną głupią kobietę , która podrobiła podpis. Nie mam zaufania do takiej firmy.
  • Odpowiedz