Wpis z mikrobloga

Mireczki będzie kolejna #afera ( ͡º ͜ʖ͡º) była ostatnio SKODA teraz jest NC+. Mój brat podpisał kiedyś umowę na czas określony z NC+ dodatkowo kupił pakiet sportowy, po zakończeniu umowy poszedł przedłużyć umowę która miała na niego czekać w salonie, na miejscu okazało się że umowa nie jest gotowa, więc wrócił do domu, zauważył po paru dniach że sygnał cały czas jest i ma inne pakiety których nie zamawiał więc dzwoni do centrali i dowiedział się że "przecież Pan podpisał" i teraz co się okazało... kierowniczka salonu PODROBIŁA PODPIS by wysłać umowę do centrali w terminie, sprawa została zgłoszona na policje, trwało to kilka miesięcy, wzywali brata by przepisywał jakieś teksty dla grafologa. Dzisiaj miał zgłosić się do komendy, grafolog potwierdził że podpis nie należy do brata i jest podrobiony ( ͡ ͜ʖ ͡) szykuje się sprawa w sądzie. #oszukujo #afera #ncplus

K.....G - Mireczki będzie kolejna #afera ( ͡º ͜ʖ͡º) była ostatnio SKODA teraz jest NC...

źródło: comment_qrH5JiEW7U1uMz9GS4vTl4B04F3lTfYP.jpg

Pobierz
  • 153
  • Odpowiedz
@KamDG: to babka zamiast skalkować sobie jego podpis z innej umowy po prostu napisała po swojemu i liczyła, że brat się pogodzi z tym? Czy grafolog rozpoznaje "kalki" podpisów?
  • Odpowiedz
@Lewo: nie wiem jak się podpisała, brat nie widział umowy, ale pewnie podrobiła jego podpis tylko charakter pisma się nie zgadzał bo grafolog jasno stwierdził że to nie jest brata podpis

@cooba: albo wypną się na tą babę dupskiem rozwiązując z nią umowę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pikus88: u mnie w szkole też była afera z jakimiś lewymi fakturami na ubrania za unijne. to jakieś urban legend, szersza afera czy mieliśmy przyjemność chodzić do tego samego technikum?
  • Odpowiedz
@KamDG: Nawet trochę tej kobiecie współczuje. Pewnie ją cisnęli że ilość umów ma się zgadzać albo się żegnamy, pomyślała w ciasnej główce że nic się nie stanie, i pewnie nikt się nie zmiarkuje. Teraz wyroku raczej nie uniknie.
  • Odpowiedz
W ogóle ja tego nie ogarniam... dwudziesty pierwszy wiek, latamy w kosmos, mamy elektryczne samochody, grafeny, a umowy się "zatwierdza" podpisem :(
  • Odpowiedz
skoro podpis na umowie jest podrobiony to zostanie ona anulowana, jednak chyba cos ma


@jombl: to tak jakbyś twierdził, że jak ukradniesz komuś auto ale potem oddasz po miesiącu to przestępstwo się nie liczy
  • Odpowiedz
  • 0
@rybsonk spoko, ja nie pisalem o konsekwencjach dla pracownika nc+, tylko o tym co bedzie dalej z umowa. Moim zdaniem brat opa nie dostanie nic poza tym, ze anuluja umowe. Moze jakas znizke czy rabat. Mieszkania za to nie kupi, ale obym sie mylil :)
  • Odpowiedz
@Lewo: Tu juz nie chodzi nawet o charakter pisma. Liczy sie "glebokosc". Jak mocno dociska sie dlugopis w danym miejscu. Wiem bo ogladalem programy na ten temat ( ͡ ͜ʖ ͡) Mozesz napisac Lewo 5 charakterami pisma ale znajdzie sie wspolny punkt na literze "w" i finito.
  • Odpowiedz