Wpis z mikrobloga

Mirki, niechcący podczas wieszania koca wyrzuciłam przez balkon ulubione spodenki mojego niebieskiego. Pech chciał, że zamiast na trawnik spadły na drzewo i to dość wysoko, bo wypadły z 4 piętra i nie było szansy ich dostać z ziemi. Ale spoko, dałam radę. W końcu coś udało mi się złowić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#chwalesie #firstworldproblems #wedkarstwo
lodowy_parapox - Mirki, niechcący podczas wieszania koca wyrzuciłam przez balkon ulub...

źródło: comment_YpHvh0hhlguh56yE30LhCiGW8h06BxfR.jpg

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
@PoProstuOna: Bo #!$%@? #!$%@? mać wstawia sobie to co chce i do #!$%@? nędzy dopóki nie dostanie bana czy nie zapłaci za neta czy sufit jej się nie zawali na głowę bo dom nie wyremontowany jak to wypoki już wypatrzyli to będzie sobie mogła wstawiać i tyle.
  • Odpowiedz
@YOLOmariolo: To blok geniuszu, jednak musisz zauważyć że komuś też się to może nie podobać i #!$%@?, dlaczego użyłeś swojego "argumentu" tylko w jedną stronę, gdy ktoś coś wstawia musi się też liczyć z tym że komuś się to nie spodoba i coś co uważa za sprytne dla kogoś innego jest po prostu takie średnie.
  • Odpowiedz
@YOLOmariolo: Ja na przykład też nie rozumiem waszej tendencji dzielenia się wszystkim z byle kim i czasami patrze na was z politowaniem, niektórzy zrobią wszystko dla kilku + wypisują jakieś brednie aby na chwile zaistnieć/pokazać się, bawią mnie takie sytuacje a może bardziej ludzie tworzący je.
  • Odpowiedz
@PoProstuOna: Nie rozmawiam na pokaz, nie mam zamiaru #!$%@?ć tu żadnej szopki bo tak ci wygodnie, poczujesz sie dzięki temu "rozchwytywana"? Ochłoń i ty kobieto bo zaczynasz zachowywać się jak reszta przecież to hipokryzja jest. Koniec tematu, wiem co odpiszesz choć żaden ze mnie Nostradamus więc sobie daruj.
  • Odpowiedz
@lodowy_parapox: Poza tym wykopki to takie gówna. Wrzucasz zajebistą historię. Dołączasz fotkę, aby pokazać, że śmieszna sytuacja. A te głąby skupiają się na tym, że masz nierówno #!$%@? parapet XDDDD #!$%@?, że łowiłaś spodnie z balkonu. Musisz być głupia, że żyjesz w mieszkaniu, która ma NIERÓWNE PARAPETY. Boże jakie dno tam wyżej reprezentują.
  • Odpowiedz