Wpis z mikrobloga

24-25/10

Wczoraj dostałam żółtą gwiazdkę w Insight timer za 10 dni medytacji pod rząd :D Dla mnie to duży milestone, a niektórzy widziałam że mają tych gwiazdek w ciul, także jestem pełna podziwu dla nich. Też mój błąd że czasem medytowałam po północy przez co zaliczyło mi już na dzień następny.

Wczoraj niepokój miałam tak silny że nie dawało skupianie się na oddechu, musiałam co kilka minut otwierać na chwilę oczy. Dzisiaj na szczęście było spokojniej, niepokój dało się opanować. Oto co z człowiekiem może zrobić kilka minut filmu xD Starałam się na tym niepokoju skupić, ale jest to strasznie ciężkie i nadal go nie rozumiem, jest dla mnie kompletnie nieracjonalny. Może skupianie się na nieracjonalności strachu pomoże mi się go pozbyć. Albo spróbuję metody z Harry Potter'a ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzisiaj było dobrze, wreszcie myśli mi nie latały jak szalone, więc mogłam skupić się na skupianiu się na oddechu :D Wychodziło mi to całkiem dobrze. Zastanawiam się czy potrafiłabym od czasu do czasu medytować 2x dziennie - raz z timerem, a raz z przewodnikiem. Nie chcę rezygnować z medytacji z timerem, ale też z chęcią spróbowałabym kilku ciekawych tytułów z aplikacji.
#psychologia #medytacja #30dayschallange #30dnichallenge
  • 10