Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #zalesie Już mnie #!$%@? to całe wesele. Mamy ślub cywilny teraz bierzemy kościelny + ta cała imprezka tym związana. #!$%@?, że mój rozowy wg. mnie sprowadza się tylko do wymyślenia czegoś - a ja to wszystko muszę wcielać w życie. I #!$%@? kolejna godzina rozmowa o księdze gości gdzie ja powiedziałem, że mam na to #!$%@? bo nikt #!$%@? na tą księgę nie patrzy ( oczywiście obraza majestatu). A ta wymyśliła, żeby zrobić drzewko i na każdej gałązce będzie wisiał papier ozdobny zwinięty w rulonik z kokardą, ludzie będą sobie to ściągać pisać coś na tej karteluszce i wrzucać do słoika - teraz najlepsze, który otworzymy dopiero w którąś rocznicę ślubu - no ja #!$%@? - ale wszystko i tak ja bym musiał robić. Po 1 byłem po domach znajomych i braci u których były księgi gości i jakieś obrazy na których się ludzie podpisywali, oczywiście wszystko #!$%@? na strych czy #!$%@? wie gdzie to jest. Po 2 po #!$%@? mam czytać życzenia na kartce o wymiarach 8 x 3 i tak 95% tych życzeń to będzie " wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, życzy kasia i tomek: Po 3. #!$%@? znam mojego rozowego 8 lat i za #!$%@? by nie wytrzymała do niedzieli żeby tego słoika nie otwierać..
  • 181
@samuraj24: za przeproszeniem ale ten Twój różowy to jakaś totalna ciamajda/oferma co nieczego nie potrafi sama załatwić. Nie zazdroszczę ci z nią przyszłości. Z jednym kumplem zerwałem znajomość bo nigdy nie mogłem trzymać jezyka za zębami jak jego luba przeginała w swoim nieudacznictwie. Co ona #!$%@?ła on musiał naprawić.

No ale jak kochasz to wystarczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@samuraj24: fajny patent mieli znajomi w ubiegłą sobotę, była tablica do przypinania zdjęć i ten nowy taki polaroid chyba pentaxa czy innego czegoś. ludzie sobie robili różne fotki i przyszpilali.

Dla mnie oczywiście filmu brakło ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ale czemu niektórzy psychologowie z wykopu tak o to bardzo ból dupią to nie mam pojęcia


@samuraj24: ja bóldupię tylko o swoje przeżycia w interakcji z taką osobą

No ale jak kochasz to wystarczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


I na litość boską weźcie czytajcie komentarze do końca bo wyrywanie zdań z kontekstu nie ma sensu.
@rbk17: > I na litość boską weźcie czytajcie komentarze do końca bo wyrywanie zdań z kontekstu nie ma sensu.
Dobrze by było jak by ludzie w ogóle czytali komentarze zanim coś odpiszą ()
SAD BUT TRUE
@samuraj24: oczywiście to straszne poświęcenie i obraza majestatu, żeby przyszłej małżonce zrobić taką drobną przyjemność. okazać trochę wielkoduszności: niech się różowy cieszy tymi "dziewczyńskimi" rzeczami. Nie, #!$%@?, trzeba iść na czołowe zderzenie w tej niezwykle ważnej sprawie, nie ugiąć się, bo to przecież nielogiczne i bezużyteczne. Ludzie nie wchodźcie w związki małżeńskie, bo będą dla was piekłem.
@samuraj24: Zorganizowanie ślubu zajęło nam łącznie kilka dni. Rok wcześniej sala, miła rozmowa z księdzem (bez przedmałżeńskich bzdur), kwiaty sala i kościół, piwo z wodzirejem w celu ustalenia niepuszczania disco polo, plus jakieś 2-3 nieżenujące gry i fotobudka. Dwa dni przed weselem taniec, który trwał 30 sekund a potem zaprosiliśmy wszystkich do tańca. Tyle. Wszystko w atmosferze luzu. Dodatkowo nie mieliśmy żadnych oczekiwań i wszystko wyszło super. Nie raz byłem świadkiem,
Dobrze by było jak by ludzie w ogóle czytali komentarze zanim coś odpiszą ()

SAD BUT TRUE


@samuraj24: chwiiiiila, a powiedziałeś jej o tym wpisie? Bo jak nie to już jest zdrada. Nie obrabia się dupy: swojej rodzinie, swoim znajomym, a przede wszystkim żonie/mężowi!

Dorosła osoba by takiego czegoś nie napisała.

Twoja wiarygodność właśnie spada.

A może to nie Ty się żenisz tylko np.
@samuraj24: Nie chodzi o to, że to problem godny rozwodu. Chodzi o to, że nie posiadacie umiejętności rozwiązywania problemów. Jedno z Was zaciskające zęby i przyjmujące postawę "jakoś to przeżyję" to nie jest rozwiązanie. Gdzie w tym partnerstwo?

@samuraj24 nie miałeś nigdy sytuacji gdzie dla Ciebie coś jest całkiem nieistotne a dla drugiej osoby bardzo ważne? Trzeba zagryźć żeby i zrobić. Takie poświęcenia wydaje się normalne i raz jedna strona się
może po prostu gimnazjum to słaby okres na ślub? Może poczekaj aż chociaż będziesz w liceum czy cos


@caos: o ha ha ha! Ale mu pojechałeś! HE HE, że niby on jest w gimnazjum. Ha ha! Śmieszne...
@samuraj24: jedyny pomysł z księgą gości, który mi się podobał to taki gdzie przy księdze była fotobudka i każdy wklejał swoje zdjęcie - to faktycznie jest pamiątka :) Ogólnie wyluzujcie, przed ślubem jest zawsze dużo nerwów - my na szczęście zgadzaliśmy się we wszystkim z mężem także nie było spin, natomiast mamusie czasem dawały do wiwatu :D tak naprawdę wszelkie księgi gości, wystroje sal, gołębie i rózne #!$%@? o kant dupy
@samuraj24: a może skupcie się na tym żeby pośmiać się z mamuś? My tak robiliśmy, kilka dni przed ślubem wypiliśmy butelkę wina płacząc ze śmiechu i wspominając najlepsze wyskoki :D