Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #zalesie Już mnie #!$%@? to całe wesele. Mamy ślub cywilny teraz bierzemy kościelny + ta cała imprezka tym związana. #!$%@?, że mój rozowy wg. mnie sprowadza się tylko do wymyślenia czegoś - a ja to wszystko muszę wcielać w życie. I #!$%@? kolejna godzina rozmowa o księdze gości gdzie ja powiedziałem, że mam na to #!$%@? bo nikt #!$%@? na tą księgę nie patrzy ( oczywiście obraza majestatu). A ta wymyśliła, żeby zrobić drzewko i na każdej gałązce będzie wisiał papier ozdobny zwinięty w rulonik z kokardą, ludzie będą sobie to ściągać pisać coś na tej karteluszce i wrzucać do słoika - teraz najlepsze, który otworzymy dopiero w którąś rocznicę ślubu - no ja #!$%@? - ale wszystko i tak ja bym musiał robić. Po 1 byłem po domach znajomych i braci u których były księgi gości i jakieś obrazy na których się ludzie podpisywali, oczywiście wszystko #!$%@? na strych czy #!$%@? wie gdzie to jest. Po 2 po #!$%@? mam czytać życzenia na kartce o wymiarach 8 x 3 i tak 95% tych życzeń to będzie " wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, życzy kasia i tomek: Po 3. #!$%@? znam mojego rozowego 8 lat i za #!$%@? by nie wytrzymała do niedzieli żeby tego słoika nie otwierać..
  • 181
@samuraj24: poczytaj sobie coś o komunikacji, jest tysiąc sposobów żeby komuś przekazać komunikat bez aż takiego negatywnego nastawienia.
co do pamiątek '#!$%@? na strych" to one w większości nie służą żeby do nich wracać regularnie, tylko właśnie żeby leżały gdzieś z boku i żeby do nich wrócić za 30 lat. Nie wiem czy kojarzysz serial rodzinka.pl, tam w większości odcinków scena otwierająca to oglądanie zdjęć przez całą rodzinę, gdzie rodzice pokazują
@samuraj24: Ja pierdzielę. Wypok wydał wyrok, zakończ prawie 10-letni związek, bo różowa przeżywa organizację ślubu xD Shit wykop says xD Każdy inaczej przeżywa stres i najwyraźniej Twoja jest perfekcjonistką i chce mieć wszystko zapięte na ostatni guzik. To nie jest nic złego, ale myślę, że już teraz powinieneś przygotowywać ją na to, że NIE WSZYSTKO PÓJDZIE ZGODNIE Z PLANEM. Zawsze coś się spieprzy - a to się tort lekko obsunie, a
bo różowa przeżywa organizację ślubu


@piglet: ja proponowałem przemyślenie związku ze względu na postawę niebieskiego, różowa zachowuje się akurat całkiem normalnie. Niebieski w kolejnych komentarzach tylko to potwierdza.
@samuraj24: nie chodzi co to jest, chodzi o emocje przekazane drugiej osobie podczas komunikowania mu że się nie zgadzamy z jego pomysłem. można to zrobić na kilka sposobów a z Twojego wpisu wychodziło wręcz "#!$%@?' całą sytuacją, na co radzę żeby się opanować i zastanowić jak można to lepiej przekazać swojej żonie, tak żeby np ją odwieść od tego pomysłu/zastąpić go innym.

U mnie na weselu mieliśmy tablicę gdzie ludzie kredą
@samuraj24 zróbcie normalne wesele bez tych wszystkich pierdół. Też jestem w trakcie planowania i nie robię żadnej księgi gości ani innego #!$%@?, to jest zawracanie sobie głowy niepotrzebnymi rzeczami. Restauracja nam ozdobi sale i też nic więcej nie robimy i nie dodajemy, najważniejszy jest dobry dj/orkiestra, żeby ludzie się mogli wybawic i dobrze wspominać wesele. A jakieś lampiony na stołach i inne #!$%@? są niepotrzebne nikomu. Dzieci też będziemy mieć zaledwie kilka
@stan-tookie-1
@samuraj24 a te karteczki które się otwiera rok po ślubie też są bez sensu, przecież ludzie składając życzenia dają parze młodej kartki ozdobne z życzeniami, to jest pamiątka, po co później znowu życzenia maja pisać na innych kartkach xD jeszcze niech sobie na czole napiszą xDDD
@zarowka12: @stan-tookie-1: A moim zdaniem OP w postach trochę przejaskrawił sytuację i może stąd taki odbiór. Zresztą chwilę później przyznaje, że kocha swoją różową i chce, aby ten dzień był dla niej jak najszczęśliwszy. A reszta to takie marudzenie niebieskiego. Absolutnie nie dostrzegam tutaj problemu w związku. Mój niebieski ma ze mnie niekończącą się bekę i gdybym zaczęła przytaczać jakieś historyjki z naszego związku, to pewnie też Wypok by osądził,