Wpis z mikrobloga

Zacznijcie razem chodzić na siłownię, biegać, jeździć na rowerze czy coś, bo ani się obejrzysz a będzie o następne 10 kilo większa.

Baby tak mają, że przed ślubem stosują jakieś diety cud -20kg w miesiąc, a potem to wszystko wraca, bo sobie folgują no i przecież kogoś usidliły to mogą teraz tyć ( )


@mariegold: bez diety to żadne siłownie nie pomogą, zje 2 słodkie bułeczki
@Networks_PowerCat o jakie soczki chodzi? Ja wiem ze są nutridrinki ale to jest dla osób chorych, tak zbilansowana by były wszystkie składniki i odpowiednią ilośc kalorii.

Dośc drogie to było bo 279 zł za 48 butelek które starczyły na dwa tygodnie jeśli miałbyś jeść tylko to.
@Esubane: podałam soczki jako przykład ultra-niskokalorycznej diety, miałam na myśli coś jak to czy to(pierwsze wyniki z google w sumie). W tym pierwszym przypadku jeden dzień kuracji sokowej dla jednej osoby to jest stówa, więc dużo drożej :p Inne bardzo popularne cud metody to np. post dr Dąbrowskiej.
@PlusujMnie: ludzie chcieliby wszystko tymczasowo i warunkowo: kocham żonę jeśli/dopóki mi dobrze gotuje i jest chuda, będę nosić ciążę jeśli/dopóki dziecko jest zdrowe. a tymczasem miłość zobowiązuje! "nie lękajcie się miłości która stawia człowiekowi wymagania" powiedział kiedyś JP2. miłość zobowiązuje, uczył o tym także Pan Jezus, odpowiedzieli mu "jeśli tak ma się sprawa człowieka z żoną, to nie warto się żenić". błąd, niewarto się żenić jeśli miłość ma być byle jaka,