Wpis z mikrobloga

@mbwwr Za każdym razem bawi mnie to, jak jest wspominany temat weseli na wykopie. Większość hurr polskie wesela to gowno durr, same janusze i grazyny, idiotyczne, niesmieszne, żenujące zabawy!!!11 mnie to w ogóle nie śmieszy, co to za zabawy i jakieś tańczenie do żałosnej muzyki dla podludzi!! ( ͡° ͜ʖ ͡°) TYLKO POWAŻNA MUZYKA KLASYCZNA, TYLKO POWAŻNA ROZRYWKA
@Pafnucek tez tak sadzilem i w koncu sobie uswiadomilem, ze umiem tanczyc, poniewaz w tancu chodzi o to by sprawial Ci radość (chyba, ze mówimy o jakichś turniejach). Skoro sie dobrze bawisz, to umiesz tańczyć. Kazdemu życzę tego przestawienia głowy, zamiast sobie dorabiać ideologie jakie to żenujące gibac się do muzyki, ktorej by sie samemu nigdy nie włączyło
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@onionomous: No z tym się zgodzę, coś w tym jest xD Szczególnie że ja słucham muzyki elektronicznej, trap, house itp więc disco to rak dla moich uszu xD Więc co do muzyki to się zgadzam, ja raczej kisne z tych freethinkerów którzy siedzą z telefonem i nie wyjdą się bawić bo to jest żałosne i w ogóle xD Po prostu trzeba umieć się dostosować do otoczenia, ot tyle

Od razu zawołam