Wpis z mikrobloga

@SmallCaracan:

Czyli albo lubi się weselną muzykę, albo tylko klasyczną? XD Uwielbiam to generalizowanie na wykopie, i próby #!$%@? komuś, kto ma inne zdanie ode mnie xD W sumie typowa mentalność Januszy na weselu.
  • Odpowiedz
Za każdym razem bawi mnie to, jak jest wspominany temat weseli na wykopie. Większość hurr polskie wesela to gowno durr, same janusze i grazyny, idiotyczne, niesmieszne, żenujące zabawy!!!11 mnie to w ogóle nie śmieszy, co to za zabawy i jakieś tańczenie do żałosnej muzyki dla podludzi!! ( ͡° ͜ʖ ͡°) TYLKO POWAŻNA MUZYKA KLASYCZNA, TYLKO POWAŻNA ROZRYWKA


@SmallCaracan: ale wiesz, że istnieje też coś pomiędzy, a nie
n.....z - > Za każdym razem bawi mnie to, jak jest wspominany temat weseli na wykopie...
  • Odpowiedz
@mbwwr: Na wykopie dalej panuje przeświadczenie że wesela wyglądają jak w latach 90', bo w sumie skąd mają wiedzieć jak wyglądają teraz skoro nie wychodzą z piwnic? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
BAWIO SIĘ PODLUDZIE
ZAMIAST NA MIRKO POSIEDZIEĆ
#!$%@?
#!$%@? MEMY MEMY TAK ŚMIESZNIE NOCNA NIE TAGUJ KURHWAAA
TO JEST ZABAWA
NIE TO CO CHLANIE WÓDY I TAŃCZENIE!
  • Odpowiedz
@ninakraviz: To zadziwiające ile osób mnie jeszcze zawoła cytując tylko mój pierwszy komentarz a na pozostałe #!$%@? xD

Fakt, że komuś się nie podoba cała noc przy disco polo i odzieranie się z godności podczas tzw. oczepin (vidrel) naprawdę nie oznacza, że ktoś nie potrafi się bawić.


Nie wiem gdzie ja takie coś napisałem

Ogólnie wszystko fajnie napisałaś, tylko ma się to nijak do mojego komentarza i nawet nie wiem na
S.....n - @ninakraviz: To zadziwiające ile osób mnie jeszcze zawoła cytując tylko mój...

źródło: comment_t7g0N2HMjd22JqKTZcRIlKOjXdzPaFTZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz