Wpis z mikrobloga

Uwaga!
Czy ktoś też miał problem z Fifą 18 PC w przypadku jak podłączył pada do PS4 i ma windowsa 7? Zainstalowałem normalnie sterowniki tak jak robiłem na moim lapku z 8, potem ściągnąłem sterowniki do pada xboxa360 i zaktualizowałem wszystko co mogłem (visual, net framework, samego windowsa) i dupa. Nadal w momencie gdy pad jest podłączony do komputera to gra odpala się z czarnym ekranem i się wiesza, a w momencie gdy odłączam pada to jest normalny ekran gry i nie ma zwiechy (W sensie wraca do normy). Pomocy :(
#pytanie #pad #ps4 #xbox #komputery #pomocy #fifa #fifa18
  • 3
  • Odpowiedz
@Morguliusz: kiedyś Fify miewały problem z odpalaniem się na PC kiedy miałem podłączone urządzenia takie jak wolant i przepustnica. Nadal ten sam silnik wiec i pewnie błędy te same. Odłącz wszystkie niepotrzebne urządzenia na USB.
  • Odpowiedz
@newerty: @Slawek91: Mam zainstalowaną Fifę i pada na laptopie z win 8.1. I nie miałem praktycznie żadnych problemów. Zaznaczyłem tylko opcje jak ktoś mi sugerował w innym poście "Hide DS4 controller" i hulało.

Teraz chce sobie zagrać na stacjonarce z Win 7, bo na niej zawsze gram i nie działa.
Odkryłem, że jak odepnę pada to gra zaczyna działać i w momencie jak podpinam go z powrotem to mogę sterować
  • Odpowiedz