Wpis z mikrobloga

@DywanTv:

Ludzie nie odnoszą sukcesów nie dlatego, że sukcesy są trudnoosiągalne, ale dlatego, że tylko niektórzy po nie sięgają. Wiele osób ma marzenia...i tyle, że je ma. Większość nigdy w życiu nie wykonało nawet pół kroku, żeby je zrealizować. Kiedy spytasz ich o marzenia, zaczną opowiadać o swoich wymówkach. Nie słuchaj ich i bierz swoje. Przekuj marzenia w cele. Życie da Ci tylko tyle, ile sam sobie z niego weźmiesz. MARZENIA
  • Odpowiedz
@DywanTv #!$%@? studia jeżeli nie chcesz być prawnikiem/lekarzem

Z każdą podwyżka, 50% przeznaczaj na oszczędności

Kobiety przychodzą i odchodzą, nie układaj życia jakby były Twoim oczkiem w głowie

Nie przejmuj się problemami na które nie masz wpływu

Zacznij jakiś zdrowy nawyk np. Siłownia 2x w tygodniu, dyscyplina wejdzie Ci w nawyk i nie obudzisz się w okolicach 30 z abonamentem na lekarzy

Jeżeli wiążesz karierę z etatem to idź po trupach do
  • Odpowiedz
@DywanTv: Cele, które chcesz osiągnąć, podziel sobie na mniejsze części. W ten sposób łatwiej będzie je osiągnąć. Problemy do pokonania też rozbijaj na mniejsze części, staną się dużo łatwiejsze do ogarnięcia.
  • Odpowiedz
@DywanTv: Nie pal papierosow,nawet nie proboj ani jednego bo pozniej zrobi sie 2 pozniej 4 a w koncu bedziesz palil paczke dziennie.To wazne bo jesli sie wciagnie w mlodym wieku to bardzo trudno z tego pozniej wyjsc.O ile alkohol jeszcze rozumiem i wiem ze tez nie jest obojetny dla zdrowia to papierosy tak naprawde nic nie daja a bardzo obciazaja zdrowie i budżet
Uwazaj tez na bierne palenie.Cos takiego jak marichuana
  • Odpowiedz
@DywanTv: jeśli chcesz iść na studia, to rozważ studiowanie za granicą - ja żałuję nieco, że się nie zdecydowałem. jeśli w Polsce, to jedź na erasmusa, w wakacje jeździj na staże, np. z IAESTE. ja byłem tylko jeden semestr na erasmusie i raz na stażu z IAESTE, obie rzeczy dopiero na magisterce. jakbym szedł na studia jeszcze raz, to jeździłbym na staże w każde wakacje i erasmus do oporu (dostajesz hajs
  • Odpowiedz
@brak musiałeś mieć smutne samotne dzieciństwo jeśli masz fajnych znajomych to właśnie takie spotkania jak 18tka i studniówka zostają w pamięci na zawsze
  • Odpowiedz