Wpis z mikrobloga

@DywanTv: Jak planujesz studia to nie kieruj się modą/ilością dup na kierunku itd., tylko tym do czego masz talent. Sprawdź jak wyglądają zawody po danych studiach, przejrzyj oferty pracy, żeby zobaczyć czy rzeczywiście się do tego nadasz (te teksty o komunikatywności i angielskim wcale się są "z dupy").

Przyłóż się na studiach i nie ociągaj się z podjęciem pracy kierunkującej na zawód. Korzystaj z tanich wyjazdów studenckich i ciesz się 3-miesięcznymi
  • Odpowiedz
@DywanTv ucz się, masz jeszcze dużo czasu do matury, #!$%@? zdaj najlepiej jak potrafisz i skoncz dobra szkołe. Jak pojdziesz do pracy nie miej niewolniczego myslenia i pozwalaj sie traktowac tylko tak jak tego sobie życzysz w innym wypadku, odejdz, nie warto. Mow mamie i wszystkim bliskim jak najczęściej ze ich kochasz nigdy tego nie pozalujesz a w drugą strone taka możliwość juz istnieje.
  • Odpowiedz
@chilling:

wear sunscreen.


Podobno smarowanie się zawsze kremem bardzo źle robi na produkcję witaminy D ;-)

@DywanTv: Na podstawie moich doświadczeń z życia o dekadę dłuższego, najważniejsza jest kombinacja systematyczność + umiejętność dostrzegania i korzystania z pojedynczych okazji bez przesadnie długiego zastanawiania się.

Jeśli chcesz być trwale szczęśliwy to musisz być w czymś dobry i coś dobrze robić a to bierze się tylko z systematyczności. To świetna baza, warto ponadto
  • Odpowiedz
Zerwała ze mną, a ja staram się, to cofnąć. XDDD


@DywanTv: Najważniejsza rada - nie cofaj tego, nie proś ją, żeby do ciebie wróciła. Nie chciała/nie chce z tobą być? Niech #!$%@?. Oszczędzisz sobie w ten sposób kłopotów w przyszłości. Wiem, że teraz ci się wydaje, że była wyjątkowa bla bla bla, rzecz w tym, że wyjątkowa to ona jest tylko w twojej głowie. Wiem, że teraz w to nie wierzysz,
  • Odpowiedz
@DywanTv korzystaj z życia, dużo spędzaj czasu ze znajomymi ale nie przywiązuj się bo licealne znajomości nie trwają długo. Uprawiaj jakiś sport dbaj o siebie, ucz się języków :) powodzenia :)
  • Odpowiedz
@DywanTv: Sam musisz to wyważyć nikt lepiej nie będzie wiedział jak ty. Przyjmuj rady o fakt oparte inne #!$%@?. Nie zapomnij umieć rozpalać ogniska jedną zapałką i trzymaj sztame z sąsiadem.
  • Odpowiedz