Wpis z mikrobloga

Podstawą regularnych treningów jest regularne pranie stroju do ćwiczeń. ( i ręcznika)

Zmieniaj skarpety codziennie i zawsze po ćwiczeniach jeśli dużo ćwiczysz. ( susz buty)
Dbaj o skórę stóp, muszą być suche. ( talk) I nie złap grzyba pod prysznicem na siłowni. (klapki)
  • Odpowiedz
@DywanTv: W kontaktach z osobami od których będzie zależeć Twoja przyszłość (wykładowcy, przyszli pracodawcy) wykazuj dożo pozytywnej energii i pewności siebie. Ale też nie cwaniakuj.
  • Odpowiedz
@DywanTv: to już dluzsza historia, bo oczywiście kiedy byliśmy w Twoim wieku potrafiliśmy kłócić się o bzdety i rozstawać się co chwilę, zeby zaraz znowu byc razem. Jednak jesteśmy dobrze dopasowani we wszystkich naszych dziwnych i mniej dziwnych upodobaniach :) i to chyba nas przy sobie zawsze trzymało
Poza tym tez na wszystkich innych płaszczyznach zawsze dobrze się rozumielismy i obok uczuć byla i jest fajna przyjazn :) zmierzam do tego,
  • Odpowiedz
@DywanTv: ja 18stke zrobiłem dla przyjaciół, męskie grono i bawiliśmy się dobrze, były zawody w piciu wódki mazowsze vs Podlasie xD
Na studniówkę nie poszedłem i nie żałuję.
Co do loszki to zależy jak trafisz, niektórzy powiedzą że związki to nadal dziecinada, a mam znajomego który dobrze trafil, jest kilkanaście lat po ślubie i zadowolony że się ożenił mając chyba 21 lat.
Ja mam 20lat i mieszkam ze swoją i jest
  • Odpowiedz
@DywanTv: Po pierwsze znajdz jakas pasje, zawsze jest odpowiedni wiek na jej znalezienie czy zajaranie sie jakims tematem. Ucz sie tylko z tych przedmiotow ktore z rozsadkiem oceniasz, ze Ci sie faktycznie przydadza. Zakochasz sie wiele razy i za kazdym razem bedzie Ci sie wydawac, ze to wlasnie w tym momencie jestes najbardziej zakochany. Najlepsze lekarstwo na kazda panne to inna panna, chocby przejsciowa. Nie bzykaj bez gumek, nie mysl #!$%@?.
  • Odpowiedz
@DywanTv: Jeśli dobrze się dogadujesz z nowopoznaną osobą - daj na wstrzymanie, póki nie poznasz jej/jego lepiej. Może się okazać, że nie jest warta Twojego zachowania. Szczególnie groźne w przypadku przyjaźni :)
  • Odpowiedz