Wpis z mikrobloga

Użytkownicy smartfonów, zaczynamy zdanie od "Urodziłem się w..." I pozwalamy słownikowi kontynuować. Jaka jest wasza historia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja zacznę

Urodziłem się w kuchni i łazience i nie tylko w I am a very happy person and I am very happy to be part of the way I feel I am a very happy person and I am very happy with the way I have been able to work with you and to you and to you and your family.

#heheszki #glupiewykopowezabawy
  • 178
@Kramarz #!$%@? wziąłem różowego telefon i się trochę przeraziłem

Urodziłam się w grupie pod koniec lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych ubiegłego roku w sumie to nie wiem czy to bezpieczne i korzystne dla Polski niż atom w Polsce i na pewno nie będzie już religii w szkołach podstawowych

@ggggunit też masz o atomie XD
@Kramarz Urodziłem się w grupie i nie tylko piwo i browary lubelskie dyskoteki nie jest w tym temacie to jest z tym co jest grane Davis wystąpi na temat tej atrakcji dla najmłodszych w Polsce w województwie mazowieckim i browary bydgoskie przedmieście dalsze rozpowszechnianie materiałów i technologii i outsourcingu IT.
@Kramarz: urodziłem się w grupie a także w domu i ogrodu i warsztatu w którym nie ma za zadanie ułatwić państwu poszukiwanie pomocy medycznej w Warszawie w domu i na pewno nie będzie już religii w szkołach podstawowych lekcje się nie tylko że ja nie mam konta nie ma za zadanie ułatwić państwu poszukiwanie pomocy medycznej w Warszawie w południe od razu po zakupie proszę podać swój nick z Allegro oraz
Urodziłem się w tym momencie jest to bardzo dobry pomysł na biznes i gospodarka magazynowa na pewno nie jest to co mamy robic w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie ma problemu z tym nie możemy się umówić na spotkanie z cyklu Grand Press Photo Day spa nad morzem i w ogóle nie ma problemu z tym nie możemy się umówić na spotkanie z cyklu Grand Press Photo Day spa nad
@Kramarz: urodzi lemon juice is available to buy from the shop and the shop is open to all the people who are interested in the food and drink industry and the food and drink industry is a great way to get your food and drink to you and make sure you get the best possible food... #!$%@? wystarczy, to co ja tylko zre i chleje caly czas?? #heheszki #cojapacze
@Kramarz urodziłem się w końcu to nie jest tak samo jak ja mam takie pytanie odnośnie tego typu rzeczy na raz pierwszy od początku istnienia w tym tygodniu na uczelni i tak nie jest to bardzo możliwe

(taki trochę tego typu Tiger bonzo na prochach wyszedł)
Urodziłem się w grupie ludzi którzy nie mają pojęcia o tym że nie ma za zadanie ułatwić państwu poszukiwanie pomocy medycznej w Warszawie w pracy z dziećmi i młodzieżą z Tobą to nie jest to że nie ma za zadanie ułatwić państwu poszukiwanie pomocy medycznej w Warszawie w południe od razu się
@Kramarz

Słownik P O P I E R D O L I Ł O