Wpis z mikrobloga

  • 53
Użytkownicy smartfonów, zaczynamy zdanie od "Urodziłem się w..." I pozwalamy słownikowi kontynuować. Jaka jest wasza historia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja zacznę

Urodziłem się w kuchni i łazience i nie tylko w I am a very happy person and I am very happy to be part of the way I feel I am a very happy person and I am very happy with the way I have been able to work with you and to you and to you and your family.

#heheszki #glupiewykopowezabawy
  • 178
  • Odpowiedz
@Kramarz Urodzilem się w domu i na pewno nie będzie to możliwe dzięki temu że codziennie będziesz wchodził na nasz portal oferuje nowoczesną usługę wysokiej jakości materiałów i urządzeń rolniczych w domu i na świecie ale wciąż nie wiadomo co było przyczyną tego stanu rzeczy
  • Odpowiedz
@Kramarz: urodziłem się w poniedziałek postawili ją tam demonstranci to jest to że nie ma sensu xD ale nie wiem czy to bezpieczne w użyciu i tak nie jest to że nie masz jeszcze konta zarejestruj się na Facebooku
  • Odpowiedz
Urodziłem się w ogóle nie wiem czy już sobie wyobrażam jak się czujesz kochanie ja już jestem w pracy minął Ci dzień mija się z Tobą rozmawia i w ogóle to
  • Odpowiedz
Urodziłem się w wykop w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie pamiętam hasła wyszukiwanie zaawansowane przypomnienie hasła medycyna pracy w Polsce i na pewno nie po to by było gdyby nie to samo co w tym roku XD ale no jak to mówią o tym nie pamiętałam też nie jest to takie niezręczne w dniu dzisiejszym
  • Odpowiedz
  • 1
Urodziłem się w domu to Ci wyślę to możesz zobaczyć dzięki największej ilości odwiedzin wizytówki w dniu przejazd
  • Odpowiedz
Urodziłam się w tym roku nie będzie to możliwe to proszę o kontakt z nami na to że nie ma problemu z tym nie możemy się umówić na spotkanie z cyklu Grand Press Photo Day off air
  • Odpowiedz
@Kramarz Urodziłem się w dniach roboczych od daty zakupu w naszym kraju nie tylko w Polsce jest tak jak w przypadku braku możliwości rozwoju zawodowego i osobistego lub innego użytkownika w serwisie internetowym miasta w kamiennej góry i z tego co się stało w Polsce w ramach projektu systemowego się z tym że w sprawie zmiany budżetu gminy za rok produkcji rolnej skarbu się z tym że w sprawie zmiany zarządzenia prezydenta
  • Odpowiedz
@Kramarz
Urodziłem się w tym roku nie będzie problemu z odbiorem osobistym w pracy i po prostu nie zamykam się na różne możliwości rozwoju zawodowego lub na wniosek i tak jest w podkategoriach na pewno
  • Odpowiedz
Urodziłem się w tym roku. A co tam u ciebie jak chcesz to jest największy problem bo ja nie mam na myśli pisząc że tak źle nie jest na tym roku, z tylu i mi się na tym, że tak nie padało i sie z tylu krucjaty modlitwy. A to nie jest na początku roku.
  • Odpowiedz
@Kramarz: Urodziłem się w tym roku jest potwierdzenie dla wiadomości wysłanej przez Ciebie do To potwierdzenie mówi że nie ma go w sejmie i nie może się odezwać w sprawie pracy w Polsce i na pewno nie będę sobie rościł praw do orzekania co jest w tym temacie ok to make photos in silence w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle o co chodzi z tym że jak tak sobie przypomnę
  • Odpowiedz
@Kramarz Urodzilem sie w niedziele i nie wiem jak z tymi zdjęciami i tak jest to możliwe dzięki temu będzie można się z nim w tym tygodniu nie dam się na to pytanie nie ma co liczyć się w końcu się uda
  • Odpowiedz
@Kramarz: Urodziłem się w tym roku aż tak #!$%@? sytuacji w której jest to to możliwe proszę o kontakt z nami na to że nie ma problemu z tym nie możemy się umówić na spotkanie z cyklu Grand Press Photo Day spa nad morzem i w igóle nie ma problemu z tym nie możemy się umówić na spotkanie z cyklu Grand Press Photo Day ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@Kramarz: Urodziłem się w tym roku musielibyśmy kupę kasy wydać na adres z allegro i nie wiem czy to jest to postepowe i odważne i nie wiem czy to jest to postepowe...
  • Odpowiedz
@Kramarz: Urodziłem się w tym roku nie ma co się stało że nie ma co się stało że nie ma co się stało że nie ma co się stało że nie ma co się stało że nie ma co się stało że nie ma co się stało że nie ma co się stało że nie ma co się stało że nie ma co się stało że nie ma co się stało
  • Odpowiedz