Wpis z mikrobloga

  • 53
Użytkownicy smartfonów, zaczynamy zdanie od "Urodziłem się w..." I pozwalamy słownikowi kontynuować. Jaka jest wasza historia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja zacznę

Urodziłem się w kuchni i łazience i nie tylko w I am a very happy person and I am very happy to be part of the way I feel I am a very happy person and I am very happy with the way I have been able to work with you and to you and to you and your family.

#heheszki #glupiewykopowezabawy
  • 178
  • Odpowiedz
Urodziłem się w nich obiadek nie ma co pić z oo logo i tak bieda rodzinna leczenie nie ma co pić i nie wiem co się działo na na legendarnej już w tym roku to było na tyle nieskomplikowane
  • Odpowiedz
Urodziłem się w tym roku nie będzie to możliwe to proszę o kontakt z nami na to że nie ma problemu z tym nie możemy się umówić na spotkanie z cyklu Grand Press Photo Day spa nad morzem i w ogóle nie smaruje chleba xD
  • Odpowiedz
@Kramarz: Urodziłem się w tym roku nie będzie to możliwe to jest ze mną nie ma w tym roku sylwester studniówka zespołu to nie tylko ze zdjęciem już nie będzie już nie ma w tym roku nie straci na srodku tam gdzie chcesz to zrobić na steam guard to jest maly update z z niego wazne nie jest takie że w przypadku ciekly nie jest takie że nie jest to bym
  • Odpowiedz
  • 1
@Kramarz urodziłem się w grupie jak i na pewno nie będzie już religii w szkołach podstawowych lekcje się nie tylko to co przeżywacie nie wiem czy to bezpieczne i korzystne dla Polski
  • Odpowiedz
  • 1
@Kramarz urodziłem się w tym celu proszę wybrać się do tego wpisu i bedziesz mogla prosze do domu albo odbierz towar osobiście uważam że jest to bardzo dobry wybór i tak jest i będzie git majonez
  • Odpowiedz
@Kramarz: Urodziłem się więcej o firmie zakład opieki zdrowotnej w grupie 3 z oo w mieście i na pewno nie będzie już religii w szkołach podstawowych lekcje się nie tylko dla dorosłych ale nie mamy zdjęć tego miejsca na dysku przez święta bożego narodzenia to czas kiedy Słowianie byli to ludzie którzy nie mają pojęcia o tym że nie ma co się dzieje w grupie
  • Odpowiedz
Urodziłem się w tym roku nie będzie to możliwe to proszę o kontakt z nami w celu uzyskania wpisu z przedmiotu zamówienia jest dostawa do domu i nie tylko.
@Kramarz
  • Odpowiedz
I was born in the same day as I do you live with me something you want to be in my Facebook friends and you have a good time to be friends with you I don’t think I can be friends and you have to say hey how do I get it I guess you can say that you have a Facebook account. XDDD
  • Odpowiedz
Urodziłam się w sytuacji gdzie nie jest mi po miesiącu zapłacone i nie mogę się doczekać aż skończą budowę i będę mogła z Wami gadać czasem i w ogóle nie ogarniam taskow w dniu dzisiejszym świecie
  • Odpowiedz
@Kramarz: urodziłem się w tym sezonie letnim na weselu Uli i Karola którzy nie mają noclegów od hoteli po pensjonaty nad morzem na sprzedaż działki niezabudowanej nr do mnie w celu sprawnego dopasowania terminu spotkania opowieści z Narnii do końca października puścić w domu po kluczyki do forda i szczoteczka dla dzieci w Wyszkowie
  • Odpowiedz
Urodziłem się w stronę gdzie jesteś w stanie zaakceptować max narodowy bolszewizm nie ma nic wspólnego z tym że no i sesja rady miejskiej w sumie to nie jest to średnio wilgotne i tak nie jest to średnio wilgotne i tak nie jest to średnio wilgotne i tak nie jest to średnio wilgotne i tak nie jest to średnio wilgotne i tak nie jest to średnio wilgotne i tak nie jest to
  • Odpowiedz
  • 1
Urodziłem się w @ poczta dp ilus kg wpisana Ale się przygotował. Ale to hamowanie to nie zdziwilo Ale to przewaznie te uszyska! Dostałam prace zmienic, ale nie wiemy dokładnie gdzie w sumie pewnie okolice Ale się jaram swoimi włosami! Potrzebuje ubezpieczyć mieszkanie na fejsie grzyby Ale to hamowanie to dam znać jak sie nie dziwie, ale.
@Kramarz
  • Odpowiedz
@Kramarz Urodziłem się w końcu to się nie chce mi na tym stanowisku pracy w Polsce nie wiem czy gdziekolwiek na cokolwiek dam radę bo się właśnie dowiedziałem się o tym nie możemy się spotkać w sprawie zmiany uchwały o której mowa w art na pewno jest to możliwe dzięki temu można znaleźć pod adresem internetowym możesz kupić taniej u mnie wszystko dobrze pójdzie to się stało z nim w domu i
  • Odpowiedz