Wpis z mikrobloga

  • 53
Użytkownicy smartfonów, zaczynamy zdanie od "Urodziłem się w..." I pozwalamy słownikowi kontynuować. Jaka jest wasza historia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja zacznę

Urodziłem się w kuchni i łazience i nie tylko w I am a very happy person and I am very happy to be part of the way I feel I am a very happy person and I am very happy with the way I have been able to work with you and to you and to you and your family.

#heheszki #glupiewykopowezabawy
  • 178
  • Odpowiedz
  • 1
@Kramarz
Urodziłam się w tym dniu kłócić się nie tylko na zdrowie i Uroda on jest w stanie się to w sumie po co mi się stało na messenger w dniu urodzin nie została jeszcze wysłana przez to że nie umiesz sobie i odmówić w dniu urodzin
  • Odpowiedz
Urodziłem się w tym roku nie ma problemu z tym że to nie jest to możliwe to proszę o informację czy to jest to możliwe to proszę o informację czy to jest to możliwe...
  • Odpowiedz
  • 1
Urodziłem się w linie lotnicze z Liverpool w tym tygodniu nie dam się na tym stanowisku będzie odpowiedzialna jest w podkategoriach nie wiem jak z tym nie wiem jak z tym I am not sure if you are aware of this but I am not sure if you are aware of this and if so what do I need to know about this place for the first time this year or is
  • Odpowiedz
Urodziłam się
w dniu dzisiejszym świecie i w sumie nie wiem czy to jest to u mnie w domu i mogę zapłacić za przesyłkę kurierską za pobraniem na adres z allegro to nie jest śmieszne
  • Odpowiedz
@Kramarz Urodziłem się w sobotę wieczorem to szczególnie #!$%@? mnie ta opinia jest przydatna w sobotę wieczorem to szczególnie ważne w przypadku drugiego człowieka z autobusu z tirem na drodze
  • Odpowiedz
Urodziłem się w tym samochodzie i nie dają możliwości wystawienia komentarza kontrahentowi oraz skorzystania z Programu Ochrony Kupujących w naszej ofercie znajdziesz również bilety lotnicze z Londynu do tego komentarza zgłoś do usunięcia autor nie ma problemu z tym nie robisz dram w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie ma problemu z tym nie robisz dram w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie ma problemu
  • Odpowiedz
@Kramarz: Urodzilem sie w pracy. Spoznie sie dzisiaj na koszt firmy. Opcjonalne jesli ##!$%@? motzno, traktujesz loszki przedmiotowo, a gry rpg to Twoja dobra książka, która nie jest to, że nie ma problemu. pozdrawiam
  • Odpowiedz
  • 1
Urodziłem się w grupy i wybrać się do mnie z tego co wiem to jest mój wygląd nie mogłem biegac na wykład w tygodniu jestem taki sam wszystkiego nie wiem co mam już dość tego nie pisz z piątku przenieść na wykład idziesz
  • Odpowiedz
Urodziłem sie w tym roku dotyczącą mojego życia i nigdy bym Cię teraz przytulić do Ciebie na spacer z psem to Krypta bardzo ok
  • Odpowiedz
  • 1
@Kramarz urodziłem się w ogóle co to jest tak do dupy na trening i wrócę około godziny temu na pewno w pracy byłem z tego będzie to tylko niektóre atrakcje w pracy byłem z tego będzie to tylko niektóre atrakcje w pracy byłem z tym fantem zrobić teraz jak o tym nie ma co
  • Odpowiedz
@Kramarz: Urodziłem się w uchu wewnętrznym i zewnętrznym kąciku oka na czekanie na pewno by nie kosztowało go zablokować zapisywanie cookies zmieniając ustawienia przeglądarki decydujące o użyciu użytkownika portalu kowbojki damskie buty do biegania nie jest za późno
  • Odpowiedz
@Kramarz urodziłem się w trójmieście i dzięki za zaproszenie na spotkanie z kandydatami do biblioteki się przejdę się na produkcję i dystrybucję chemii gospodarczej oraz rolników w Bratoszewicach na spotkanie rodzin z wypłaty odszkodowania w przypadku braku możliwości udostępnienia informacji publicznej na wniosek w trójmieście i
  • Odpowiedz