Wpis z mikrobloga

Użytkownicy smartfonów, zaczynamy zdanie od "Urodziłem się w..." I pozwalamy słownikowi kontynuować. Jaka jest wasza historia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja zacznę

Urodziłem się w kuchni i łazience i nie tylko w I am a very happy person and I am very happy to be part of the way I feel I am a very happy person and I am very happy with the way I have been able to work with you and to you and to you and your family.

#heheszki #glupiewykopowezabawy
  • 178
Urodzilem się w tym roku :p? czy jest możliwość wyboru, w tym 30, że to jest, że to jest, że to jest, że to jest, że to jest, że to jest, że to jest, że to jest, że to jest, że to jest, że to jest, że to jest, że to jest,
Urodziłem się w domu to chciałbym Ci przekazać is a great way to get your child to use the same bed as you can discover smartphone location when you loose it or forget where you put it down.

@Kramarz: Urodziłem się w tym roku nie jadłem w dniu dzisiejszym otrzymałem informację że nie ma problemu z odbiorem osobistym w pracy i muszę przyznać że nie ma problemu z odbiorem osobistym w pracy i muszę przyznać że nie ma problemu z odbiorem osobistym w pracy...... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Urodziłem się w kieszeni otwiera się na wymienianiu przez kilka lat temu. Nie ma sensu bo ominie Cię zapraszam do obejrzenia zdjęć z poważaniem. :D