Wpis z mikrobloga

@Jukebox: Są dwie szkoły: nie parkujesz jak pipson i zostawiasz kartki innym albo parkujesz i dostajesz kartki. Skąd on miał wiedzieć, że zaparkowałeś na linii, bo się usprawiedliwiałeś kimś innym?
  • Odpowiedz
@Dpdp: @Jukebox: Dlaczego miał sobie darować? #!$%@? kierowcy RAMa przeniosłeś na siebie, bo zostawiłeś mniej miejsca innym. Szanujmy siebie, nie pozwalajmy sobie na chamówę, nawet delikatną (bo nie każdy jeździ SMARtem) i wszystko będzie ok. Nie musiałes pakrować na linii, mogłeś poszukać innego miejsca.

Na mitycznym zachodzie nikt tak by nie zaparkował, właśnie przez tego RAMa.
  • Odpowiedz
  • 0
@03lve37912 I tak źle i tak niedobrze. Jeśli się nie zaparkuje krzywo, to miejsce jest zmarnowane teraz. Jeśli się zaparkuje krzywo to będzie zmarnowane miejsce później gdy inni w okolicy staną prosto
Tak i tak niedobrze
  • Odpowiedz
  • 0
@03lve37912 Ale wiesz, że jedyna strata że źle parkującego też jest o jakże cenne 1 miejsce?
Więc dlaczego ktoś się oburza i coś nakleja skoro oj takie cenne?
  • Odpowiedz
  • 0
@03lve37912 Nie widzę sensu jechania na inny parking jeśli to jest ostatnie miejsce. Sytuacja będzie co najwyżej tak samo zła jeśli ktoś obok mnie odjedzie.
Jeśli są wolne "normalne" miejsca to bym na takim nie parkował, ale jeśli nie ma to jak wyżej.
  • Odpowiedz
@Dpdp: @03lve37912: sęk w tym, że tak naprawdę to zaparkowałem tak jak niektórzy parkują nawet gdy nic obok nie stoi. Po prostu najechałem odrobinę na linię, nie sądzę, że jakikolwiek samochód by przez to nie zaparkował. Niektórzy są strasznie wyczuleni na te sprawy. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Jukebox Nie sądzę by ktoś pod twoim wpływem wydrukował tą kartkę. Pewnie wożą kartki/naklejki i trochę szukają okazji.
  • Odpowiedz