Wpis z mikrobloga

Jak powszechność broni wpływa na fakt, że coraz więcej osób w Polsce decyduje się na rozbój z użyciem noża?


@976497: odpowiesz mi an to pytanie?

bo czasem wynika to po prostu z nieogarnięcia sytuacji w której człowiek się znajduje, bo praworządny obywatel nie będzie się spodziewał nagłego ataku policji, skoro nic złego nie zrobił:


@976497: skończyło się postępowanie wyjaśniające? Co mamy skomentować? Działanie amerykańskiej policji?

Może jeszcze mam komentować strzelanie
@martwy_kotek:

Jak powszechność broni wpływa na fakt, że coraz więcej osób w Polsce decyduje się na rozbój z użyciem noża?


W taki sam sposób, jak na strzelaninę nie przychodzi się właśnie z nożem.
Skoro pojawia się możliwość wyboru lepszego narzędzia w celu na przykład rozwiązania kłótni, to bierze się najskuteczniejszą możliwą opcję (czasem będzie to gaz pieprzowy, nóż, a czasem broń - i nie ma presji w dół, ale w górę).
@martwy_kotek: Smuteczek mnie ogarnal( ͡° ʖ̯ ͡°) W tym momencie chcialbym przeprosic OP za wyrok.

Miales rozmowe wychowawcza z dzielnicowy?( ͡° ͜ʖ ͡°)

Piekny dym sie tu zrobil. Brakuje tagu #bron ale jak ktos tagowac nie potrafi i pokazuje swoje #!$%@? partyjne¯\_(ツ)_/¯
W taki sam sposób, jak na strzelaninę nie przychodzi się właśnie z nożem.


@976497: to dlaczego, kiedy rośnie liczba broni rośnie liczba rozbojów z nożem? XD Ludzie przychodzą na strzelaninę z nożem? Zaprzeczasz logice już po raz kolejny

Może dojdzie do ciebie, że to wzrost przestępczości z użyciem broni (nie ustaliliśmy czy legalnej, bo nie podałeś już na to statystyki) jest wynikiem ogólnego wzrotu przestępczości?

Może więcej kieszonkowców w tym roku
Co jakby to nie byl kawal a faktyczne przestepstwo a policjanci podeszli by do tego z humorem?


@sops: Nigdzie nie zalecam, by podchodzić do takich akcji z humorem, więc nie wkładaj tu twierdzeń, których ja nie napisałem.
Ja uważam, że prawda jest po środku. Policjanci powinni byli spokojnie najpierw rozeznać się w sytuacji, a nie strzelać w panicznym i psychopatycznym strachu do wszystkiego, co się rusza. Ten strach właśnie jest wynikiem
@sops: btw to śmieszne, ze badał mnie psychiatra, lekarz, policja robiła wywiad u sąsiadów, wśród mojej rodziny na osobności ofc, w pracy, ABW wzięło mnie na bęben

i wyszło że jestem nieskazitelny jak łza

ale zdaniem @976497 jestem kuźwa materiałem na bandytę XD Moim sąsiadom to nie przeszkadza, współpracownikom, a kogoś boli dupa, że państwo sprawdziło mnie do granic możliwości i dało mi pozwolenie które moga mi odebrać ot tak.

Powiedz
Policjanci powinni byli spokojnie najpierw rozeznać się w sytuacji, a nie strzelać w panicznym i psychopatycznym strachu do wszystkiego, co się rusza. Ten strach właśnie jest wynikiem tego, że każdy ruszający się obywatel może ich zabić przy powszechnym dostępie do broni.


@976497: jeszcze się nie skończyło postępowanie, ale wyrok już wydany, prosze sie rozejść xDDDDD
@martwy_kotek: Wypadki chodzą po ludziach. Wystarczy podwyższony poziom cukru we krwi (niewykryta cukrzyca), różnych chemikaliów lub alkoholu, by zachowywać się zupełnie inaczej, niż na badaniach psychiatrycznych.