Wpis z mikrobloga

@976497: w ogóle jak bardzo musisz nie mieć pojęcia o strzelectwie w polsce że dla Ciebie obrona terytorialna wyśmiewana i krytykowana przez strzelców po szerokości, dla Ciebie niby propaguje strzelectwo to nie wiem xDDDD

Błagam, nie rób z siebie kretyna w temacie o którymnie masz pojęcia, bo to może z boku nie wygląda źle ale jak ktoś ma o tym jakiekolwiek pojęcie to robisz z siebie pośmiewisko
Tu masz na zdjęciach ukazaną wartość swoich argumentów:


@976497: porównywanie strzelnic LOK, które są traktowane jak obiekt wojskowych i poligonów do rosnących jak grzyby po deszczu strzelnic komercyjnych, łowieckich i sportowych.

Nawet nie wiem w tym momencie czy to bait czy kolejny popis ignorancji.

Nie mam ochoty ciągnąc tematu, bo to jak rozmowa ze slepym o kolorach. Jakc chcesz się jeszcze poośmieszać to dodawaj tag #bron do wpisów i naucz sie
Wiesz dlaczego praktycznie nie popełnia sie przestępst z legalnej broni? Bo każdy pocisk wystrzelony z niej jest powiązany z właścicielem jak odcisk palca. i każdy "legalny" strzelec o tym wie. Dlatego bandyci używają nielegalnej broni.


@martwy_kotek:
OCZYWIŚCIE ŻE POPEŁNIA SIĘ PRZESTĘPSTWA Z LEGALNEJ BRONI!!!

Tylko inne przestępstwa.

W Polsce, niezależnie od liczby broni, nie zagraża nam szczególny wzrost gangsterskich porachunków, strzelanin, napadów z bronią na banki itp itd.
Nie zagraża, bo
Za to zagrażają nam przestępstwa z użyciem broni legalnej. Czy to zastraszenie, czy przemoc w rodzinie, albo kłótnia wśród znajomych zakończona działaniem będącym przestępstwem.


@graf_zero: dzwonisz na policję nawet następnego dnia i traci pozwolenie dożywodnio i idzie na dołek. Mamy dość ostre przepisy jeśli chodzi o broń. Jako prowadzacy strzelanie mogę zadzwonic na policję, ze ktoś zachowuje się nieodpowiedzialnie i traci pozwolenie na amen. koniec kropka finito.

Po piwie nawet nikt
@martwy_kotek:

Wiesz dlaczego praktycznie nie popełnia sie przestępst z legalnej broni? Bo każdy pocisk wystrzelony z niej jest powiązany z właścicielem jak odcisk palca. i każdy "legalny" strzelec o tym wie. Dlatego bandyci używają nielegalnej broni.

Weź nie #!$%@? głupot bo raz że z wiele przestępstw jest popełnianych w afekcie gdzie sprawca ma w dupie konsekwencje a dwa że rejestracja broni gówno daje i w żaden sposób nie pomaga w łapaniu
Ponadto dochodzą inne przestępstwa - niewłaściwe użytkowanie, strzelanie poza strzelnicą, stworzenie zagrożenia,


@graf_zero: > niewłaściwe użytkowanie, strzelanie poza strzelnicą, stworzenie zagrożenia,

@graf_zero: tp prawda, dlatego takie przepisy są ok, bo niekt to przeszedł przez to i wydał tyle hajsu nie będzie ryzykował utraty tego dla pierdoły. Szczególnie że w wielu klubach członkowie klubu mają wstęp na strzelnicę za free, wiec nie opłaca sie strzelać na podwórku
dzwonisz na policję nawet następnego dnia i traci pozwolenie dożywodnio. Mamy dość ostre przepisy jeśli chodzi o broń. Jako prowadzacy strzelanie mogę zadzwonic na policję, ze ktoś zachowuje się nieodpowiedzialnie i traci pozwolenie na amen. koniec kropka finito.


@martwy_kotek: No ale to często po fakcie. Zresztą nie w tym rzecz

Chodzi mi o to że tego typu przestępstwa MUSZĄ narastać wraz z ilość broni. Ba - bądą narastać szybciej, bo coraz
Szczególnie że w wielu klubach członkowie klubu mają wstęp na strzelnicę za free, wiec nie opłaca sie strzelać na podwórku


@martwy_kotek: No więc albo przybyło nam trzy razy więcej bandytów z bronią, albo jednak ci zwykli użytkownicy nie są tak odpowiedzialni...
rosnących jak grzyby po deszczu strzelnic komercyjnych, łowieckich i sportowych


@martwy_kotek: Sam mi argumentów dostarczasz.
Rosną jak grzyby po deszczu strzelnice komercyjne, łowieckie i sportowe, więc broń się upowszechnia, więc widać to po statystykach (które posiadają swoją inercję).
@976497: W tej statystyce najbardziej interesujące jest pole "rozbój" - jako że to typowe przestępstwo "uliczne" gdzie nieznany napastnik atakuje niewinnego.

Mamy tutaj wzrost zarówno dla broni palnej, jak i dla niebezpiecznego narzędzia. To by oznaczało że ogólnie wzrasta poziom przestępczości z użyciem przemocy, mimo że sytuacja materialna czy socjalna się poprawia.

Ciekawe.
Rosną jak grzyby po deszczu strzelnice komercyjne, łowieckie i sportowe, więc broń się upowszechnia, więc widać to po statystykach (które posiadają swoją inercję).


@976497: szkoda że nie umiesz się przyznać do błędu, wyrywasz pół zdania i wysnuwasz kolejny wniosek z dupy, odnosząc sie do jednego z kilkudziesięciu zarzutów do twojego rozumowania