Wpis z mikrobloga

@Honor_PL: @Honor_PL: Mirki i Mirabelki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Chcemy zaprosić Was do testów flagowego smartfona – Honor 9. Model jest świetnie wykonany i urzeka designem. Do tego prezentuje bardzo dobre parametry: ma dużą pamięć (64 GB) i pojemną baterię, która umożliwia długą i intensywną pracę na jednym ładowaniu (3 200 mAh). Bardzo dobrą wydajność zapewniają m.in. pamięć RAM 4 GB i ośmiordzeniowy procesor Kirin 960, dzięki czemu uruchamianie i działanie aplikacji jest szybkie i płynne. Sporo frajdy zapewnia również aparat. No, ale (!) to jest nasza opinia. Dlategojesteśmy ciekawi, jakie będą Wasze wrażenia i opinie?

Na potrzeby "wykopowych" testów zarezerwowaliśmy dziewięć modeli Honor 9. Trafią w ręce dziewięciu osób, które – rzecz oczywista - będą zainteresowane testami, ale jednocześnie w przekonujący sposób wyjaśnią nam w komentarzach poniżej, dlaczego chcielibyście przetestować Honor 9? Co szczególnie interesuje Was w tym flagowcu? Z jakimi modelami innych marek chcielibyście porównać Honora?

Czekamy na Wasze komentarze poniżej do 29 stycznia. Potem będziemy potrzebować kilku dni, aby przeczytacz i wybrać dziewięciu testerów, do których wyślemy Honor 9.

#android #androiddev #honor #honor8 #honor7x #xiaomi #mi6 #mi5 #lenovo #asus #samsung #nokia #htc #oneplus #iphone #huawei #motorola #lg #sony #smartfon
HonorPL - @HonorPL: @Honor_PL: Mirki i Mirabelki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

C...

źródło: comment_vMzIouseiYsentIWonHc1BMIe9YztSzQ.jpg

Pobierz
  • 655
@Honor_PL: W obrębie najbliższej rodziny mam dostęp do iphona 7 plus, iphona 8 oraz xiaomi mi a1. Xiaomi Mi A1 wybrałem zamiast Honora 9 którego również brałem pod uwagę. Sprawdziłbym czy nie zrobiłem błędu oraz porównałbym w/w telefony pod kątem aparatów fotograficznych.
@Honor_PL: Hej, od 5 lat jestem użytkownikiem iPhone, miałem 4S, 5C, teraz od 2 lat używam 6S. Nie posiadałem nigdy telefonu z systemem android. Ostatnio zaczynam powątpiewać w politykę Apple, co skłania mnie do zastanowienia się nad kolejnym urządzeniem.
Dużo podróżuje, pracuje z smartphonem dlatego potrzebuje urządzenia wszechstronnego, holistycznie zapatrującego się na użytek biznesowy, multimedialny ale też jako podręczny aparat.

Czy potraficie zmienić moje zdanie o Androidach?
@Honor_PL: Chętnie przetestuje nowego Honor.
Od 1,5 roku mam, używam i chwalę Honor 7lite .
Za ok.3-4 miesiące będę zmieniał telefon na coś nowszego i nie ukrywam ,że już wcześniej zastanawiałem się wlaśnie nad Honor9.
@Honor_PL: Obecnie mam Honora 5x i jestem w fazie szukania czegoś dla żony, która ma już czteroletnią Xperię Z1. Waham się pomiędzy Huwawei p9/10/lite, Honorem 9 / 9 lite i Samsungami A5/J5. Jakbyśmy mogli przetestować z żoną przez kilka dni telefon, to pewnie łatwiej byłoby podjąć decyzję o nadchodzącym zakupie. Dla niej oczywiście liczy się płynność działania, design (szczególnie model niebieski przypadł jej do gustu) oraz aparat. Ja natomiast jestem ciekawy
@Honor_PL: Od dziecka interesuję się technologią. Jak bym mógł to wszystkie swoje oragany(oprócz mózgu oczywiście) jak i kończyny wymienił bym na jakieś technologiczne alternatywy.Pracowałem w salonie pewnego polskiego Telekomu przez ponad 6 miesięcy. Przez ręce przeszło mi ponad 40 różnych modeli telefonów. Od dzieciaka miałem głównie telefony z Androidem i to był najgorszy okres korzystania ze smartfona(LG,Samsung,Sony i inne marki ,które do dzisiejszego dnia niczego się nie nauczyły) dopóki nie kupiłem
Chętnie wypróbuję coś z gangroidem. Odkąd na rynku pojawiły się smartfony używam tylko te z iOS. Raz tylko zamieniłem się z kolegą na dwa dni na jakieś galaxy s2. Jakoś nie mam pozytywnych wspomnień z tym systemem. Chociaż odkąd pojawiły się procesory ośmiordzeniowe i gigabajty ramów to podobno jest lepiej. Podobno, bo jakoś mnie nie ciągnie do zielonego robota do dzisiaj. No ale...
@Honor_PL:
Mój stary to fanatyk testowania telefonów. Pół mieszkania zaj*ne smartfonami najgorsze. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżący na ziemi procesor czy układ graficzny i trzeba wyciągać w szpitalu. W swoim 22 letnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła to kazała buta ściągać xD bo myślała, że znowu sekwencyjne urządzenie
@Honor_PL chciałbym przetestować Honora 9 z Xiaomi Redmi Note 3 Pro (32 GB, 3 GB RAM), żeby raz na zawsze wyjaśnić kto jest królem chińskich smartfonów ( ͡° ͜ʖ ͡°) najbardziej interesuje mnie aparat, bo chcę się przekonać, że Chińczycy potrafią jednak robić dobre aparaty w smartfonach. A testowaniem zajmuję się na co dzień, tylko w innej branży ( ͡ ͜ʖ ͡)
Na potrzeby "wykopowych" testów zarezerwowaliśmy dziewięć modeli Honor 9. Trafią w ręce dziewięciu osób, które – rzecz oczywista - będą zainteresowane testami, ale jednocześnie w przekonujący sposób wyjaśnią nam w komentarzach poniżej, dlaczego chcielibyście przetestować Honor 9?


@Honor_PL: powodów jest kilka:
- kolor bordowy na wykopie
- jestem dość popularny
- mieszkam w piwnicy, tym samym uszczęśliwicie mnie
- od 2 lat posiadam Samsunga i czas na zmianę marki

( ͡