Wpis z mikrobloga

@Honor_PL: @Honor_PL: Mirki i Mirabelki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Chcemy zaprosić Was do testów flagowego smartfona – Honor 9. Model jest świetnie wykonany i urzeka designem. Do tego prezentuje bardzo dobre parametry: ma dużą pamięć (64 GB) i pojemną baterię, która umożliwia długą i intensywną pracę na jednym ładowaniu (3 200 mAh). Bardzo dobrą wydajność zapewniają m.in. pamięć RAM 4 GB i ośmiordzeniowy procesor Kirin 960, dzięki czemu uruchamianie i działanie aplikacji jest szybkie i płynne. Sporo frajdy zapewnia również aparat. No, ale (!) to jest nasza opinia. Dlategojesteśmy ciekawi, jakie będą Wasze wrażenia i opinie?

Na potrzeby "wykopowych" testów zarezerwowaliśmy dziewięć modeli Honor 9. Trafią w ręce dziewięciu osób, które – rzecz oczywista - będą zainteresowane testami, ale jednocześnie w przekonujący sposób wyjaśnią nam w komentarzach poniżej, dlaczego chcielibyście przetestować Honor 9? Co szczególnie interesuje Was w tym flagowcu? Z jakimi modelami innych marek chcielibyście porównać Honora?

Czekamy na Wasze komentarze poniżej do 29 stycznia. Potem będziemy potrzebować kilku dni, aby przeczytacz i wybrać dziewięciu testerów, do których wyślemy Honor 9.

#android #androiddev #honor #honor8 #honor7x #xiaomi #mi6 #mi5 #lenovo #asus #samsung #nokia #htc #oneplus #iphone #huawei #motorola #lg #sony #smartfon
Pobierz HonorPL - @HonorPL: @Honor_PL: Mirki i Mirabelki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

C...
źródło: comment_vMzIouseiYsentIWonHc1BMIe9YztSzQ.jpg
  • 655
@Honor_PL: ja z racji, że zmieniam prace (mobile developer) to muszę oddać do pracy iPhone 6S i nie będę miał telefonu (,) aktualnie rozglądam się za jakimś telefonem i wybór jest trudny dlatego przetestowanie Honora było by świetną opcją :)
Chciałbym przetestować telefon Honor 9 z dwóch powodów: po pierwsze mówią, że to Hińskie gówno, a po drugie chciałbym sprawdzić czy pasuje do Bóg, Honor Ojczyzna. Szczególnie w tym flagowcu interesuje mnie jego jakość wykonania i praca systemu, który potrafi nawet najlepszy telefon zamienić w zacinające się niewiadomo co. Honora chciałbym porównac przede wszystkiem z nowymi telefonami Nokia.

(ʘʘ)
Chciałabym testować ten telefon, a właściwie to co mnie w nim najbardziej interesuje, czyli aparat, ponieważ bardzo lubię robić zdjecia czymś co zawsze mam pod ręką czyli uniwersalnym telefonem. Pozdrawiam serdecznie :)
Nigdy nie miałem odwagi kupić czegoś innego, niż Samsung i Sony. Szczerze powiedziawszy - nadal nie mogę się przekonać. Być może taki test coś zmieni. Nie liczę na "cud", podchodzę raczej sceptycznie do takich nowości i nazywania kolejnego egzemplarza FLAGOWCEM.
Chciałbym jednak porównać dobrze przyjęte na rynku marki z czymś innym niż wszędobylski Samsung lub Sony.
@Honor_PL Jestem od dawna zagorzałym zwolennikiem Samsungów Galaxy i hejterem smartfonów Apple. Jestem umiarkowanie zadowolony z mojej S7, ale zdarzało mi się już ją zdradzać z Xiaomi. Nudzi mnie już ta stagnacja. Poszukuję nowych doznań. Jestem wymagającym użytkownikiem smartfonów, z dużym doświadczeniem ( ͡º ͜ʖ͡º) Z największą przyjemnością przetestuję Honor 9 i kto wie, może zostanie ze mną dłużej.
@Honor_PL: Userem Androida jestem od czasow G1 (HTC Dream), wiec od samego poczatku. Nastepne telefony byly tylko i wylacznie oparte o Androida. Obecnie od kilku lat tylko i wylacznie seria Samsung Galaxy, wczesniej seria galaxy Note, niestety wada fabryczna Note 7 sprawila ze zmuszony bylem wybrac S7 edge, ktory niestety nie spelnia w pelni moich wymagan. Telefon dla mnie to codziennosc: zarowno w pracy jak i w czasie wolnym. Z checia
@Honor_PL: Chcę porównać ten model z poprzednią wersją honor 6x, którą aktualnie posiadam; prędkość działania, reakcji aplikacji, jakość wykonywanych zdjęć, możliwość szybkiego dostępu do google drive i e-maili oraz notatek; działanie poleceń głosowych oraz nowych aplikacji i to co najbardziej lubie powiadomienia 'led'ami' ... :)
Ja mógłbym przetestować sprawdzajac na ile rozwinely sie wasze smartfony - pierwszy jaki kupiłem to honor 6 plus, który nadal używam i właśnie z niego pisze ten komentarz. Do tej pory nie mam mu nic do zarzucenia, poza tym ze po 3 latach przymiera przycisk power.
Chciałbym przetestować Honor 9, akurat szukam nowego telefonu zastanawiam się nad IP7, przekonajcie mnie do waszej marki dając mi go przetestować i zobaczę czy mnie przekonacie zeby nie kupować IP7
Wodoszczelne Z3 utopiłem, sony dostało drugą szanse - efekt: Z5 ładuje dwa razy dziennie i Żona grozi rozwodem bo nie może się dodzwonic jak czegoś potrzebuje. Chętnie przetestuję nowy telefon i rozwód odroczę o kilka dni.
Używam LG G3 z 3 GB ramu który był flagowcem jakiś czas temu ale patrząc na obecne flagowce to dalej trzyma poziom. G3 jest telefonem 3x tańszym niż Honor 9 ale ma zbliżone parametry. Jestem ciekawy tego zachwalanego przez Was aparatu 20 Mpx czy robi lepsze foty niż 13 Mpx z LG i chętnie go przetestuję pod względem foto, wideo, działania VR, LTE i wifi. Synkowi dodatkowo zlecę dociążenie procka, baterii i
Fan Androida, wielbiciel nowych technologi.. pierwsza osoba w PL, która mówiła ze Huawei odniesie większy sukces niż przypuszczano. Co ważniejsze.. mieliśmy już przyjemność spotkać się w Waszej warszawskiej siedzibie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nutka zainteresowania? Więcej opowiem gdy spotkamy się na żywo.. ;)
@Honor_PL: Chciałbym porównać ten telefon z moim - na pierwszy rzut oka podobnym telefonem pod względem jakości wykonania, ceny, specyfikacji baterii i jej ładowania, RAM, zbliżonego procesora, a i lepszego aparatu - tymbardziej do porównania - OnePlus 3

z którego chciałbym zauważyć jestem BARDZO zadowolony i wychodzę z założenia, że telefon jest warty tego co ma w środku i jak wygląda, a nie flagowej marki - ktorą honor może się stać,