Wpis z mikrobloga

@Honor_PL: @Honor_PL: Mirki i Mirabelki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Chcemy zaprosić Was do testów flagowego smartfona – Honor 9. Model jest świetnie wykonany i urzeka designem. Do tego prezentuje bardzo dobre parametry: ma dużą pamięć (64 GB) i pojemną baterię, która umożliwia długą i intensywną pracę na jednym ładowaniu (3 200 mAh). Bardzo dobrą wydajność zapewniają m.in. pamięć RAM 4 GB i ośmiordzeniowy procesor Kirin 960, dzięki czemu uruchamianie i działanie aplikacji jest szybkie i płynne. Sporo frajdy zapewnia również aparat. No, ale (!) to jest nasza opinia. Dlategojesteśmy ciekawi, jakie będą Wasze wrażenia i opinie?

Na potrzeby "wykopowych" testów zarezerwowaliśmy dziewięć modeli Honor 9. Trafią w ręce dziewięciu osób, które – rzecz oczywista - będą zainteresowane testami, ale jednocześnie w przekonujący sposób wyjaśnią nam w komentarzach poniżej, dlaczego chcielibyście przetestować Honor 9? Co szczególnie interesuje Was w tym flagowcu? Z jakimi modelami innych marek chcielibyście porównać Honora?

Czekamy na Wasze komentarze poniżej do 29 stycznia. Potem będziemy potrzebować kilku dni, aby przeczytacz i wybrać dziewięciu testerów, do których wyślemy Honor 9.

#android #androiddev #honor #honor8 #honor7x #xiaomi #mi6 #mi5 #lenovo #asus #samsung #nokia #htc #oneplus #iphone #huawei #motorola #lg #sony #smartfon
HonorPL - @HonorPL: @Honor_PL: Mirki i Mirabelki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

C...

źródło: comment_vMzIouseiYsentIWonHc1BMIe9YztSzQ.jpg

Pobierz
  • 655
Witam. Mam teraz S3, którego używam w pracy i w domu. Robię dużo zdjęć i filmów, wykonuję dużo rozmów i sms-ów. A po pracy uwielbiam na nim grać , szczególnie w Sniper 3D Assassin. Niestety , jak gram wiele razy trzeba zrestartować go. Jestem ciekawy, jak da sobie radę Honor 9 z moim potrzebami ?!
Chcę go przetestować po to aby zareklamować go swoim znajomym i kolegom i koleżankom z pracy. Większość w chwili obecnej korzysta z samsungów i innych telefonów dostępnych u naszych rodzimych operatorów. Jak wiadomo raczej nie za wielu operatorów ma akurat telefony ze stajni Honora. Myślę, że jak znajomi zobaczą taki sprzęt w moich rękach to zapragną też go mieć.
Mam czteroletniego iphona. Szukam słuchawki, która mogłaby robić to samo co ten leciwy iphone - z identyczną "gracją".
Chciałbym robić zdjęcia w momencie kiedy chcę zrobić zdjęcie, a nie po ponownym uruchomieniu telefonu bo pierwsza próba uruchomienia aparatu zawiesiła system. Chciałbym zadzwonić do kogoś wpisując jego imię w kontakty i nie chcę czekać 3-5 sekund aż telefon sobie znajdzie odpowiednie dopasowania. Chciałbym zrobić video rozmowę (whatsup), która nie zakończyłaby się po 30
Miałem Honor 4X, potem Honor 7 Lite, a teraz mam Samsung S8, ciekaw jestem czy jest jakakolwiek najmniejsza szansa na to, że Honor 9 przekona mnie do swojej marki na powrót.
Jeśli okaże się, że testowany telefon będę mógł zatrzymać i spodoba mi się na tyle, że chciałbym go zostawić, to zrobię #rozdajo i oddam albo Honor 9 albo swojego S8 na wykopie komuś ( ͠° ͟ل͜ ͡
Chciałbym sprawdzić najnowszego Honora 9 w warunkach życia codziennego a zarazem w warunkach życia studenckiego. Dzięki temu testowi, mógłbym sprawdzić m.in.
- aparat w warunkach życia codziennego, w sytuacji tworzenia plików z notatkami na szybko, oraz w aplikacjach typu Snapchat i Instagram
- ekran, czyli jakość wyświetlanego obrazu, jak funkcjonowanie tego elementu wpływa chociażby na oczy, czy powoduje męczliwość większą czy mniejszą
- baterię, która w codziennym życiu musi być wytrzymała, aby
@Honor_PL: Korzystałem z wielu waszych telefonów (jak i Huawei) ostatnio skończyłem Honor 8 i zastanawiam się nad przesiadką na Honor 9 lub coś ze stajni Xiaomi / Meizu, tak więc taki test mógłby przeważyć nad moim wyborem.
Byłem posiadaczem Honora 4X, był bardzo dobrym smartfonem jak na swoją cenę, następnie przerzuciłem sie na mojego obecnego Honora 8, którego wybrałem również ze względu na swoją specyfikacje i cenę, gdyby nie to że mi spadł i szybka pękła pewnie dalej nie myślałbym o zmianie telefonu. Teraz planuję kupić w galaxy s8 albo iphona 7 bo Honor 9 nie przekonuje mnie swoim wyglądem, który jest taki sam jak mój obecny Honor 8.
Przymierzam się do zmiany z Nexusa 5X, więc czemu by nie przetestować Waszego produktu.
Rzeczy, na które zwracam uwagę podczas używania telefonu to płynność działania, łatwość obsługi interfejsu i czas działania baterii.
Na co dzień jestem programistą aplikacji webowych, fanem nowych technologii, poza tym często podróżuję. Potrzebuję być online wszędzie i cały czas. W związku stym byłbym w stanie przekrojowo przetestować Honora - aparat, wytrzymałość baterii, płynność działania w szczególności przy wielu
@Honor_PL:
Obecnie jestem na etapie poszukiwań smartfona w przedziale cenowym, w którym znajduje się Huawei Honor 9. Nie ukrywam, że Honor jest jednym z moich głównych kandydatów, ze względu na jego parametry oraz estetyczny design.
Testy pomogłyby mi podjąć stuprocentową decyzję w kwestii tego, jaki smartfon chcę nosić w swojej kieszeni. Obecnie jestem posiadaczem Xiaomi mi5 w wersji 3/32 i szukam jego następcy. W grę wchodzą póki co: Xiaomi mi Note
@Honor_PL Obecnie interesuje się smartfonami oglądam odcinki mobzilli , VideoTesty , Mobileman czy też tabletowo.pl tworze opinie na ten temat i polecam znajomym co lepiej by się opłacało kupić za daną cene
@Honor_PL: Cześć
Chętnie przetestuje Huawei honor 9 pod kilkoma względami.

Zawodowo złamuję się integracją systemów automatyki. Pracuje na etacie oraz posiadam jedno osobową działalność gospodarczą.

Telefonu używam do wielu rzeczy, od robienia zdjęć po przez tworzenie notatek do pisania dokumentów i tworzenia prezentacji na kolanie ;)

Wkrótce będę również testował mobilny system SCADA dla jednego z kontrahentów.

Posiadam również psa z ADHD i 1,5 roczną córkę którzy też, na swój sposób
Cześć, aktualnie posiadam Huawei Mate 10 Lite, jednak jaki mam teraz telefon, jest to kwestia poboczna. Dlaczego? Dlatego, iż pracuję w znanym wszystkim sklepie ze sprzętem RTV i AGD (co mogę potwierdzić zdjęciami umowy oraz własnymi selfiakami w tymże sklepie ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Jeśli posiadam dany telefon fizycznie to mogę powiedzieć o nim o wiele więcej, niż o suchej specyfikacji jak to robię w większości telefonów w