Wpis z mikrobloga

@Honor_PL: @Honor_PL: Mirki i Mirabelki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Chcemy zaprosić Was do testów flagowego smartfona – Honor 9. Model jest świetnie wykonany i urzeka designem. Do tego prezentuje bardzo dobre parametry: ma dużą pamięć (64 GB) i pojemną baterię, która umożliwia długą i intensywną pracę na jednym ładowaniu (3 200 mAh). Bardzo dobrą wydajność zapewniają m.in. pamięć RAM 4 GB i ośmiordzeniowy procesor Kirin 960, dzięki czemu uruchamianie i działanie aplikacji jest szybkie i płynne. Sporo frajdy zapewnia również aparat. No, ale (!) to jest nasza opinia. Dlategojesteśmy ciekawi, jakie będą Wasze wrażenia i opinie?

Na potrzeby "wykopowych" testów zarezerwowaliśmy dziewięć modeli Honor 9. Trafią w ręce dziewięciu osób, które – rzecz oczywista - będą zainteresowane testami, ale jednocześnie w przekonujący sposób wyjaśnią nam w komentarzach poniżej, dlaczego chcielibyście przetestować Honor 9? Co szczególnie interesuje Was w tym flagowcu? Z jakimi modelami innych marek chcielibyście porównać Honora?

Czekamy na Wasze komentarze poniżej do 29 stycznia. Potem będziemy potrzebować kilku dni, aby przeczytacz i wybrać dziewięciu testerów, do których wyślemy Honor 9.

#android #androiddev #honor #honor8 #honor7x #xiaomi #mi6 #mi5 #lenovo #asus #samsung #nokia #htc #oneplus #iphone #huawei #motorola #lg #sony #smartfon
HonorPL - @HonorPL: @Honor_PL: Mirki i Mirabelki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

C...

źródło: comment_vMzIouseiYsentIWonHc1BMIe9YztSzQ.jpg

Pobierz
  • 655
@Honor_PL: czy będzie szybszy i wytrzymalszy od microsofta 950... szczerze wątpię. Czy zrobi od niego lepsze zdjęcia... również wątpię. Czy przekonałby mnie do androida... również szczerze wątpię ;)
@Honor_PL:
Czas na trochę historii...
Ostatnie długie spotkanie z #android miałem w 2013 roku, był to pamiętny dla mnie (jak i zapewne dla wielu interesujących się technologią mobilną) LG P990 2X (pierwszy smartfon z dwurdzeniowym procesorem Nvidia Tegra 2). Kawał naprawdę fajnej technologii, która urzekła swoją szybkością działania i jakością wykonania - serio, przesiadka z Samsung I5800... to było coś. Był to rok 2011. Mijały dnie, a później miesiące. Przyszła chęć
By móc go kupić, by móc cieszyć się każdą uchwyconą chwilą, by móc cieszyć się z jego użytkowania, na samym początku trzeba będzie go przetestować! Choć nigdy nie miałem do czynienia z marką Honor, to sądzę, że jestem idealnym kandydatem, by móc sprawdzić jego mocne i dobre strony, by mógł wykazać się w 100 a może i nawet 120% - i wskazać czy jest on warty uwagi.

Za oknem prawdziwa szarzyzna, to
@Honor_PL: No to może my? W końcu jakiś chińczyk wysyłany z Polski by się przydał, a nie ciągle importować i recenzować :D
PS - Sprawdzimy czy siajomi lepsze (mam aktualnie Mi Note 3 na blacie hehe)
@Honor_PL: Od października zajmuje się testowaniem elektroniki. Głównie są to peryferia komputerowe, ale na telefonach komórkach również się znam i chętnie przetestowałbym taką nowość. Niewątpliwie test nowego telefonu byłby ciekawym sposobem na rozwinięcie portalu, na którym publikuję, gdyż startując, ciężko dostawać do testów nowości.
@Honor_PL: Jestem zainteresowany ponieważ znam się co nieco na smartfonach. Umiem szukać błedów. I wiem czego potrzebuje przeciętny użytkownik. Na pewno zapełnie jego pamięć żeby sprawdzić w tedy jego prędkość i czy laguje czy też nie. Przejże wszystkie ustawienia i funkcje.
Od kilku lat używam głównie Xiaomi, czyli jednego z waszych największych konkurentów. Chciałbym sprawdzić czy rzeczywiście Xiaomi lepszy, czy jednak nie. Poza tym, chętnie przetestuje jak z Honor 9:
- pisze się SMSa do teściowej
- maila o podwyżkę
- wiadomość na Fb do żony
- wiadomość na Whatsapp do kochanki
- wrzuca post z wczorajszą kolacją na Insta
- lajkuje śniadania innych ludzi
- postuje dobry content na Wykop.pl
- postuje
( ͡° ͜ʖ ͡° )*:( ͡° ͜ʖ ͡° )*:( ͡° ͜ʖ ͡° )*: Magiczne przyciągnięcie uwagi.

Ok, mam Twoją uwagę ( ͠° ͟ل͜ ͡°)

Mogę przetestować Honor 9 pod kątek codziennego użytkowania(fb,messanger,yt,insta,twitter,gmail etc),
a ja wątpie, że to bedzie test. To jest marketing i już. Miałem swego czasu do testów #!$%@?, przepraszam huawie. Zostałem wylosowany, albo "wybrany" z setek pewnie ludzi. Napisałem sporo o tym telefonie, wieszał się, nie ogarniał więcej niż 3 apliukacji w tle itd... Wiem, to były początki smartfornów, ale mój feedback nie wzbudził żadnego zainteresowania, mimo że w merytoryczny sposób opisałem wady i zalety. To jest zwykła akcja marketingowa i tyle.
@cubus92: zapomniałem dodać, że wspaniałomyślna sieć zaproponowała mi ten telefon w abonamencie 2x wyższym niż najbogatsza wersja dla klienta po zakończeniu testów. Mam nadzieję, że to się zmieniło i uda się wam zmienić rynek mądrychfonów
Aktualnie mam iPhone 7 lecz planuję go wymienić na jakiś telefon z androidem, wchodzi w grę Samsung lub Huawei, chętnie skorzystam z przetestowania Honora, pomoże mi to na pewno w wyborze nowego telefonu ( ͡º ͜ʖ͡º)