Wpis z mikrobloga

@Ragnarokk: Zrobił bo napisał o tym na stronie ze śmiesznymi obrazkami XD bawi mnie to jak łatwo tutać zdobyć czyiś poklask XD napisz, że jesteś rycerzem świata i 1000 plusów. Napawdę nie dziwi was, że 17/18/19 letnia (nie wiem, która klasa) dziewczyna łyka, że wycieczkę sponsoruje ojciec kolegi?

Na godzinie wychowawczej ofc Pani od pszyrki nie wspomina nic o wycieczce, o kosztach, nie mówi o sponsorze XD? W ogóle sprawa to
@Kleomenes: Od razu bym jej o tym powiedział, żeby nie czuła się wykluczona z grupy.
I wszędzie jakiś taki zjeb jak ja się znajdzie, a jak nie taki to inny, który nie dochowa tajemnicy.
@Kleomenes: Wow, ilu fajnych ludzi w tym wątku. U mnie w liceum nie byłoby żadnych szans na zorganizowanie takiej pozytywnej akcji - co więcej, sama chęć takiego faktycznego pomagania innym z troski była uważana za lamerską :( Na studiach też znalazłyby się "dynamiczne i pewne siebie" karyny, które stwierdziłyby, że to #!$%@?ą i nie będą się zrzucać na koleżankę z grupy. Ale za to do wstawiania selfie z serduszkami WOŚPu to