Wpis z mikrobloga

Ciekaw jestem czy macie podobnie jak ja. Ostatnio kupilem nowego kompa za 5k, mozna powiedziec #pcmasterrace czekacie potem, az bedzie weekend żeby ogrywac te wszustkie fajne tytuły, bo w tygodniu tyrka i malo czasu. Przychodzi weekend idplacie te super gry i gracie max pół h - godzine i z nudow wyłączacie. 24 lvl here. Moze to kwestia juz wieku lubvgranie strscilo ta sama magie co kiedys, ze odpalalo sie w piątek po szkole gierke i wylaczalo w niedziele w nocy ( ͡° ͜ʖ ͡°) owszsem niektore wciagaja na dluzej ale niestety mowie tylko o kilku tytulach i to pokroju league of legends xD
#pytanie #gry
  • 165
Mam dokładnie tak samo, z tą różnicą, że po wymianie komputera namiętnie grałem w Wiedźmina 3, sprawdziłem też ryse son of Rome i ewentualnie ogrywałem ulubione gry na maksymalnych detalach, ale żadne inne nowości mnie nie interesowały. Ostatecznie nie gram prawie wcale, a jeśli już to w to samo co od kilku lat, czyli call of duty 4 i 5 po sieci, mafia 2 i zdarza się też grać w 2 części
@Riczler: Mam ten sam level i ten sam problem. Kompa kupiłem 7 lat temu ale spokojnie i5 2500k po OC 4.4 daje rade aby kartę graficzną muszę kupić. I jeszcze wtedy mnie Jarało wszystko. Jakieś 2 lata temu kupiłem ps4 i to był strzał w 10. Ta sama gra na konsoli a na pc, na pc gram tylko wątek główny a czasami nawet nie dogram przez te schematy. A na konsoli
@Riczler: Ja wydalem dwa razy tyle na pc i sie w ogole nie marnuje. Chociaz dla mnie gry to pasja, nie szczeniecy szal. Niektorzy januszeja mentalnie myslac ze bedzie jak w wieku 12 lat bo zagra w gry, a g prawda, z gier rzeba wyciskac soki. Nie patrzec przez rozowe okulary na kangurka kao.
@Riczler to nie kwestia wieku, a gier.
Ostatnio nocowalem u kumpla i miałem zbić z samego rana, dopóki nie powiedział mi czy nie pykniemy w xboxa przed moim wyjazdem.
Tak się zasiedzielismy przed jakąś demo wyścigówką, że jego współlokatorka robiła nam posiłki żebyśmy nie padli z głodu, a ja wróciłem do domu w nocy.
Poczułem się jak w jakiejś podstawówce gdzie szło się do kolegi na cały dzień grać w gry. Myślałem
@Riczler: ponad 400 gier na steam z czego około 50, to gry typu aaa, a zagrałem może w kilka i nie skończyłem większości. Od dwóch lat jestem w połowie wiedźmina 2 i nie chce mi się go skończyć.
@Riczler: Ja się muszę zmuszać do przechodzenia "Single Player" lub Kampanii
Najlepsze jest to, że na PS4 kupuję gry jak #!$%@? i później leżą

Do dziś Sniper Elite 4 nie uruchomiony a nowe Shadow of Colossus męczę już tydzień gdzie gra jest na 6-8h
Za to w SW:Battlefront 2 i COD:WW2 gram non stop oczywiście multiplayer
@Riczler: Mi tam sie nie nudzą. Staram sie grać w rożne tytuły przeważnie multiplayer, jakieś mmorpg dodatkowo jakiś indyk od czasu do czasu i fajnie spędzam wolne chwile i mam mega frajdę. W single rzadko tylko w moje ulubione serie jak np gta.
no widzisz noestety większość ludzi w moim otoczeniu tak ma. A kazdy wczesniej nalogowy gracz.


@Riczler: Starzejecie się. Normalnie też bym tak twierdził ale kupiłem sobie ostatnio taką gierkę Celeste to się złapałem na tym, że w weekend do 5 rano siedziałem.
@Riczler: ehhh same here. Za czasów gimbazy, kiedy na PC królował COD1,2,4 potrafiłem zagrywać sie w to całe dnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zajawkę na granie miałem jeszcze za czasów Bfbc2, bf3, im dalej tym bardziej ta zajawka malała...Myśle że wiek robi swoje jak i same gry, które sa coraz głupsze :)
@Riczler: kilka lvli wyżej, 7 lat grania w Lola, ale wracam do single playerów, polecam. Tylko nie szalałem z pcmasterrace, sześcioletni i5 i gf 1050 elegancko dają radę z tytułami, które przegapiłem przez te parę lat. Do tego remasteredy pozwalają odświeżyć tytuły przegapione w dzieciństwie, więc w ogóle grać nie umierać. Obecnie na tapecie pierwszy resident
@Riczler: jakbym czytał o sobie, tyle że mi się już w nic nie chce grać... w listopadzie złożyłem kompa tak by odpalić Wiedźmina w 1440p na Ultra w 60FPS i #!$%@? więcej jak 20 minut przy nim nie wytrzymuje... to samo inne gry. kiedyś dużo grałem ale od jakichś piecu lat tylko laptop i nie grałem w nic. chciałem wrócić a tu rozczarowanie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@doMirków: za dużo macie i wam się w d. poprzewracało :) potrzeba nowoczesności i techniki, grafiki łechtającej po oczach przesłoniła wam fakt, iż większość sztandarowych produktów to zwykłe, ładnie opakowane gnioty.

tak, można powiedzieć, że ból d. Mam DELLirium za 0,2k i pierwszego Wiedźmina przeszedłem tylko dlatego, że się za bardzo zacinał w 2 akcie.
@Riczler Same lvl here, a wciąż lubię grać i przechodzić gry. Oststnio perosna 5 99,5h kiedy ja ukończyłem. Teraz xenoblade 2, 60h na liczniku, i jeszcze sporo przede mną. Różnica taka, że przechodzę je znacznie dłużej, bo mam obowiązki. Lub np gram ze znajomymi w pubg, czy csa. Minus taki, że tylko rośnie mi biblioteczka gier, które chce ukończyć.
@Riczler: Ja co prawda w gry praktycznie nie grywam, ale zauważyłem coś podobnego u siebie odnośnie wszelkich nowinek technologicznych. Kiedyś jak kupiłem sobie nowego smartfona to go katowałem do kilkukrotnego rozładowania baterii praktycznie do zera. Teraz kupię nowego to nawet nie mam ochoty szukać grzebać w ustawieniach i personalizować...