Wpis z mikrobloga

Ciekaw jestem czy macie podobnie jak ja. Ostatnio kupilem nowego kompa za 5k, mozna powiedziec #pcmasterrace czekacie potem, az bedzie weekend żeby ogrywac te wszustkie fajne tytuły, bo w tygodniu tyrka i malo czasu. Przychodzi weekend idplacie te super gry i gracie max pół h - godzine i z nudow wyłączacie. 24 lvl here. Moze to kwestia juz wieku lubvgranie strscilo ta sama magie co kiedys, ze odpalalo sie w piątek po szkole gierke i wylaczalo w niedziele w nocy ( ͡° ͜ʖ ͡°) owszsem niektore wciagaja na dluzej ale niestety mowie tylko o kilku tytulach i to pokroju league of legends xD
#pytanie #gry
  • 165
@Riczler: Szkoda mi was wszystkich xD polecam przerzucić się na inne gatunki niż te w które graliście całe życie, to może przywrócić zapał do grania. I bardzo polecam ogrywać indyki. Większość pewnie nie grała tez w żadne gry Nintendo, bardzo polecam, czysty fun niezależnie od wieku.

Pograjcie w serię Ace Attorney, nie pożałujecie.
@Riczler: Znam ten ból, też sprzęt do grania kupiony, monitor zakrzywiony, a się kurna złapałem na tym że po pracy wystarcza mi laptok z mirko do późnej nocy.
Ech te czasy kiedy napierało się na serwerach aż mysz i klawiatura się topiła, już chyba nie wrócą. Teraz mam takich znajomych co to albo wesoły konkubinat albo mają czas kiedy ja nie mam.
#!$%@? jak sobie pomyślę że w takim "juesej" to
@Riczler: ostatnią grę w jaką grałem dłużej to była mafia 1, czyli dość dawno. Od tego czasu czasem mnie nachodziło, żeby pograć, ale zanim mi się gierca zainstalowała, to już mi się odechciewało.
@Riczler: #wykopmu nie wyłączam kompa od ponad tygodnia xd. A tak to się zgadzam tylko ja z kolei mam tak, że myślę sobie „ale w to zagram, muszę to mieć, super gierka” po czym gdy wracam do domu i mam chwile żeby zagrać, nawet nie odpalam bo już nie mam ochoty
@Riczler wyobraź sobie że ja czasami nie włączam komputera w domu przez miesiąc, na telefonie mam wykop, fb, messenger i pocztę. Nie gram w gry bo nie mam czasu. Wolę porozmawiać z rodziną, jechać na off road albo cokolwiek innego. W pracy spędzam 8 h przy kompie, w domu włączam tylko jak robię zakupy. Mąż słucha tylko muzyki. Gry przestały mnie cieszyć w wieku 16 lat. To nie starość, to priorytety (
@s_t_u_l_e_j gry na konsole są w 95% wtórne do bólu. Na PC regularnie gram w indyki, które zaskakują mechaniką (mają swoje plusy i minusy, ale często jest to coś, czego żaden inny tytuł nie oferuje). Oraz często gry multiplayer z nutką sandboxa zwykle. Też często z fascynującą mechaniką rozgrywki.
@Riczler: Jak za ileś lat do przodu się dorobię fajniejszego kompa to ogram gry które mają mega wymagania :D
Wiedźmin 3, Doom 4 i Dragon Age Origins i chyba tyle wyszło fajnych gier od 2007 roku które mają mega wymagania xD Ograj to i idź pobiegaj na zdrowie Ci wyjdzie xD
@Riczler: Same here. Nie tykam tego gunwa w postaci top reklamowanych gier AAA. Jedyne co mnie przykuwa to shootery z kampanią (doom, wolf), RTSy w stylu C&C (których praktycznie brak) i ostatnio WarThunder (wot to dno), ale ile tego jest w ciągu roku? Parę tytułów, każdy na 8-12h. Najbardziej jednak boli mnie to, że wydawcy gier MMO wycwanili się i już praktycznie nie wypuszczają nowego contentu do gier tylko jakieś skórki
@Riczler lvl 35 here, granie nie ma już tej samej magii, co kiedyś, ale i tak wiele zależy od tytułu. W Wiedzmina gralo mi sie znakomicie, ale w gry typu Divinity już mniej. Nie ma czasu ani chęci zglebiania gry jak kiedys Baldura czy Torment. :(