Wpis z mikrobloga

@czysta: odkąd kupiłam kindla i śledzę promocje na świecie czytników nie mogę ogarnąć że książki mogą być tak tanie. Polecam.

Chociaż z drugiej strony, kupuje i wydaję dużo więcej także tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@czysta: kupowanie książek nie na składach książek/antykwariatach albo za darmo z bibliotek
Po tym poznasz nowoczytacza miłośnika fantasy i thrillerów
Nawet mi nie żal takich, niech marnują swój hajs
  • Odpowiedz
  • 2
@czysta
@cobytuzjesc przypomne Wam o VATcie od książki, akcyzy w paliwie auta które przywiozlo ja do ksiegarni, skladkach spolecznych i dochodowym, które trzeba odprowadzić od drukarza itd.

w przypadku gier wygląda to podobnie.

podatki to kradzież
  • Odpowiedz
@czysta: najgorsze jest to, że o ile w przypadku fizycznych książek można to wytłumaczyć kosztami transportu, magazynowania, druku itp. to w przypadku ebooków wyrównywanie ceny w górę jest jakieś #!$%@?
  • Odpowiedz
  • 0
Polecam monitorować ZNAK bo mimo wtórności tytułów kilkanaście książek szarpnąłem tam taniej niż gdziekolwiek indziej. Oprócz tego Dedalus jako księgarnie stacjonarne.

A tak serio to zagryzać zęby i odkładać jak na czyms Ci zależy. Za dużo książek a za mało życia żeby czytać każdą ;)
  • Odpowiedz
@czysta:
Zależy jak na to spojrzymy, dajmy na to taki rynek e-booków, czy cena 10-20, rzadko 25zł to aż tak dużo? Dajmy na to 10zł za 600 stron książki, obliczmy sobie godzinowo koszt zabawy, gdzie znajdziemy taką rozrywkę za 10-20zł? Patrz Pan ile kosztuje bilet do kina (a to tylko 1.5H-2H), Jest mega tanio (ebooki), książki papierowe, tutaj bywa różnie, ale zawsze możemy kupić używaną książkę, kupić książkę z taniej księgarni
  • Odpowiedz