Wpis z mikrobloga

Widzę, że wśród Mirków i Mirabelek głośno było o Isamu i tej jego byłej. To postanowiłem poczytać wpisy, obejrzeć te "dramy".

Moim zdaniem Isamu jest niestabilnym psychicznie gościem. Bo nie chce mi się wierzyć, że 2 kobiety były takie ZŁEEE, a on taki biedaczyna :<.

Jak dla mnie to Isamu i banda jego przygłupów z PompaTeam (ci co z nim kręcą te tematy jego byłych) są niezłymi przegrywami.

Dlaczego? Bo prawdziwy facet nie prałby brudów tylko zakończyłby związek, a te ujadanie, że zrobiła z niego bankomat świadczy tylko o tym, że jest debilem. Sam z własnej woli dawał, to co on myślał? Może to, że jak jej da hajs to będzie mu wierna albo będzie z nim na zawsze? Naiwne myślenie.

Jest po prostu frajerem skoro 2 kobiety go wykorzystały, a tak naprawdę sam dał się wykorzystać przez swoją naiwność.

#isamu #pompateam #przegryw #przegrywroku #bekaztypa #oswiadczeniezdupy #oswiadczenie
  • 6
  • Odpowiedz
Bo nie chce mi się wierzyć, że 2 kobiety były takie ZŁEEE


@MWittmann: Jeszcze była trzecia, ale to chyba zanim został gwiazdom internetuw, więc nie było jak zrobić awantury, ewentualnie nie umiał jeszcze.
  • Odpowiedz
@severson: Daj spokój, pamiętam te dramę z Nymfą, którą katował do porzygu. Dla mnie gość po tych dwóch dramach jest niepoważny i powinien sięgnąć po psychologa/psychiatrę. A potem jakiś kurs z prawidłowych zasad kultury.
  • Odpowiedz
@MWittmann: Znaczy wiesz są ludzie którzy zakończą związek nawet jak zostali (oszukani, wykorzystani, zdradzeni) z klasą poprostu każdy rozchodzi się w swoją stronę i tyle. Są też ludzie którzy po znajomych i po rodzinie gadają na drugą osobę głupoty aby tylko człowieka postawić w złym świetle. Inni wywlekają wszytko np na fejsie itp. A on wykorzystał swoją moc intetnetową (chore ale taka jest prawda). Zależy też jak został związek zakończony i
  • Odpowiedz
  • 0
Ale jednak rozprawe w sądzie to wygrał, tak więc nie koniecznie była to jakaś błacha sprawa z nymfą. Z drugiej strony, proawda, wydaje sie byc troche naiwny ale jak to sie tez mowi milosc jest ślepa.
  • Odpowiedz